Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,324 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Agrin💕Zerya

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Selam ballarım nasılsınız ns var ne uok fazla müsait olamıyorum sizleri baya ihmal etttim 🤭🤭.Bu arada @❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️ hamileydi bebeği görmeye doktora gitti mi merak ettim kalp atışı için..
valla iyiyim demek cok isterdim sinir kirizi geciriyom bugun benim evlilik yildönumum benim koca saat 1de evden cikti bu saat oldu daha gelmedi yemek yaptim sofrayi kurdum aradim nerdesin eve gel yemek yiyelim diye ben gec gelecem maç var arkadaşlarla maç izliyom siz yiyin cocuklarla dedi cok moralim bozuldu

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
valla iyiyim demek cok isterdim sinir kirizi geciriyom bugun benim evlilik yildönumum benim koca saat 1de evden cikti bu saat oldu daha gelmedi yemek yaptim sofrayi kurdum aradim nerdesin eve gel yemek yiyelim diye ben gec gelecem maç var arkadaşlarla maç izliyom siz yiyin cocuklarla dedi cok moralim bozuldu
Erkeklerin hepsi ayni

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar