Sorum var Kızlar 💃💃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Birbebekanne2134 tarafından oluşturulan Kızlar 💃💃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,962 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 💃💃
Konbuyu başlatan Birbebekanne2134
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Maşallahhh canm rabbim gücünü kuvvetini arttrsın küçük bebekler zor baya
Zehracim zorda çoğu şeyi derin dondurucu ya atiyoyurum mantı çiğköfte misafir gelince iyi oluyor pratik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bnde Geliom elif💃
Gel demetim

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
💃 Kızlar sıkılıyorum bea tanışmak isteyenle tanışalım
Ben anlamiyorum gunde 10 tane post neden aciyorsun ayni postu bugun 2ci kez gordum. Yani bi post acip halhatir sormani anlarimda yok yani bu kadarda post acilmaz acil konularda yardim ediyoruz amma boyle post acmani anliyamiyorum.isin yokmu senin? Vallah benim bebegime bakmaktan temizlik camasir bulasik yemek yapmakdan firsat bulamiyorum buraya girmeye🤦🏻‍♀️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ya benim bir oğlum var evde normal boyutta ama isim hiç bitmiyor bu günler buraya gidiyorum yoksa unutuyordum isim bitmiyordu aklıma gelmiyordu da isim bitmiyor okulda tatil oğlum 5 dk da bir anne onu gtr anne bunu pişir oyuncak faln ayy bir sürü çeşit çeşit ayrı ayrı döker tek tek onları kutularına koyarım sıkılmaya vakit no 😀
Aynen valla çocuklar dağıtıyor ha bide koca var 7/24 ev topluyoruz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar