Sorum var kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,425 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kizlar
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öyle tabi seni üzen iyi gelmeyen insanlara karşı sessiz kalma içine ata ata sana oluyor olan karşındakine değil
Valla anneme diyorum bazen kanser vs olursam bilki hep eşimin ailesi yüzünden diye o kadar stres, sinir varki anltamam

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Valla anneme diyorum bazen kanser vs olursam bilki hep eşimin ailesi yüzünden diye o kadar stres, sinir varki anltamam
Ne gerek var sinire strese yaşın daha kaç niye kanser oluyorsun sen edeceksin istemediğin uygun görmediğin seyleri bildireceksin senin de bir karakterin duruşum var canım. Tabi saygıyı elden bırakmamak lazım bunu da hissettireceksin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ne gerek var sinire strese yaşın daha kaç niye kanser oluyorsun sen edeceksin istemediğin uygun görmediğin seyleri bildireceksin senin de bir karakterin duruşum var canım. Tabi saygıyı elden bırakmamak lazım bunu da hissettireceksin
Söylüyorum Eminem valla söylüyorum yanlışı ama yok tatlı dille bşle söylesem ya odadan çıkmaz,ya yemek yenez,ya gereksizçe ağlar cidden bunaldım ya insan ben oğlu ile tartıştım diye bana surat asığ yemel yememezlik yapar mı o kadar doluyum ki. Anneme anlatıyorum olsun kızım yaşlı dyip sustırıyor içimi adam akıllı dökemşyorum ya o kadar bunaldım oturup ağlayasım var dün bile eşimle gece konuşurken ağladım nasıl dolduysam

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
🤣ben zaten pisxolji desdek aliyorum ilac kulaniyorum 😂😂 bir akil hastanesinde yatisum kalmis😂hamile kalirsam delirib kesin orda yatarum
Merak etme bende hamile kalırsam peşinden gelirim akıl hastanesine yalnız kalmazsın 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahahahhaha nr abi ama 😂😂kız Kayra yürümeye çalışıyor tek başına tutunup koltuk, örümcek ne bulursa ayapa kalkıp yanı sıra yürüyor 😍😍

Sende ben gibi kafayı yedib sanırım 😂😂
Tabiki ilk günden beri var o sıkıntı bende 😂😂😂

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Söylüyorum Eminem valla söylüyorum yanlışı ama yok tatlı dille bşle söylesem ya odadan çıkmaz,ya yemek yenez,ya gereksizçe ağlar cidden bunaldım ya insan ben oğlu ile tartıştım diye bana surat asığ yemel yememezlik yapar mı o kadar doluyum ki. Anneme anlatıyorum olsun kızım yaşlı dyip sustırıyor içimi adam akıllı dökemşyorum ya o kadar bunaldım oturup ağlayasım var dün bile eşimle gece konuşurken ağladım nasıl dolduysam
Kız sen ne dedin öyle ya. Bi an kaynanamı anlatıyorsun sandım nerden biliyon diye soracaktım 🤣🤣. Benm ki ben oğluyla tartıştığımızda değil, kendi oğluyla tartışır, bana surat yapar, yüzüme bakmaz çocuklar çatlasa ağlamaktan onlara bakmaz, bide benm elimden bişey istemez yemez, o yanında baktığı çocuktan ister herşeyini, oğluyla arası düzelir otomatikman benimle konuşmaya başlar. Ah bu anneler benm annemde aynı şeyi söyler anlattığım zaman

Aynen canım kişiye göre değişiyor ama bu. Günler ihtimal
Anladım kuzum sağol.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız sen ne dedin öyle ya. Bi an kaynanamı anlatıyorsun sandım nerden biliyon diye soracaktım 🤣🤣. Benm ki ben oğluyla tartıştığımızda değil, kendi oğluyla tartışır, bana surat yapar, yüzüme bakmaz çocuklar çatlasa ağlamaktan onlara bakmaz, bide benm elimden bişey istemez yemez, o yanında baktığı çocuktan ister herşeyini, oğluyla arası düzelir otomatikman benimle konuşmaya başlar. Ah bu anneler benm annemde aynı şeyi söyler anlattığım zaman

Anladım kuzum sağol.
Valla kız geçen eşimle tartıştım ben baya oluyor 🤦🏻‍♀️adam resmen odaya kapattı kendini oda sanki onun için yapılmış gibi kulalnohor ama ben onu görecem😂😂yemin ederim hiç sevmedipim insan kalıplarına soktu bsn ya kayraya oda yapacam beşiği normalde benim odam da ama yaptığım odaya koayam gündüz orda uyutup gece yanıma alacam sadece bize kaşmaua gelince yatsın kanepede 😂😂 Allahım sen affet yarabbim

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Valla kız geçen eşimle tartıştım ben baya oluyor 🤦🏻‍♀️adam resmen odaya kapattı kendini oda sanki onun için yapılmış gibi kulalnohor ama ben onu görecem😂😂yemin ederim hiç sevmedipim insan kalıplarına soktu bsn ya kayraya oda yapacam beşiği normalde benim odam da ama yaptığım odaya koayam gündüz orda uyutup gece yanıma alacam sadece bize kaşmaua gelince yatsın kanepede 😂😂 Allahım sen affet yarabbim
🤣🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar