Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,137 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayşenur nerelerdesin gitmiyorsun hic
Giresim gelmiyordu canım hatta uygulamayı dahi sildim goohlden giriyorum artık eskisi kadar sevemiyorum burayı valla 10 parmağın 10nunu geçmez sevdiğim insan sayısı sırf onlar için giriyorum yani. Depremden sonra baya psikolojik olarak etkilendm yani Allah göstermesin birde yaşasaymışım daha beter olurmuşum sanırım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İnşallah Demetim ya 😍😍aslında uslu durur diye düşünüyorum çünkü otobüse tam uyku saatinde biniyoruz sabaha kadar uyur herhalde 😂😂sıcaktan uyanmazs iyi tabide
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun canım

Yaa bilmiyorum uçağa bin dediğinden beri eşim panik geçiriypeum resmen birde yükseklik korkum var bilmiyorum ay tek binemem aklıma Kemal Sunal geliyor adam kalp krizi geçirip vefar etti ya bende korkuyprum

İnşallah canım ikizler nasıl

Ama uçak bileti aldırmadım 😂😂çok korkuyorum çünkü bilmiyoeum ama ilk uçak alalım dedik o dakika itibari ile resmen sıkıntı çöktü soğuk soğuk terledim, böyle stres korku en son vazgeçtim

Oyy bende kayrayı uyuttum öyle video izliyprum eşimi bekliypeum bizde arada Kukuliyi izliyoruz 😂😂
Sen beni dinle pişman olmayacaksın kuzum stres yapacak birşey yok 1 saat idare edersin zaten Kayra ile uğraşmaktan nasıl geçti anlamayacaksın. Otobüs çok zor olur senin için

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Sen beni dinle pişman olmayacaksın kuzum stres yapacak birşey yok 1 saat idare edersin zaten Kayra ile uğraşmaktan nasıl geçti anlamayacaksın. Otobüs çok zor olur senin için
Ama bileti aldım ki 🥺

Ayy çok karışık duygular içerisindeyim.🥺🥺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öncelikle hepinize hayırlı akşamlar biliyorsunuz bayadır yoktum aslında varım ama sesim soluğum çıkmıyor uygulamayı sildim googldan giriş yapıyorum arada şuan ki gibi ger neyse nasılsınız ne var ne yok. Şükür ki babam ayın 15nde yurt dışından geliyor bende bu salı ayın 7sinde Ankara'ya gidiyorum çok şükür ailemi çok özledim.🥹🥹. Tek korkum Kayra ile otobüste nasıl yapacağız eşim uçak bileti alayım dedi ama korkudan alma dedim tek asla binemem sanırım 😂😂
Hayırlı akşamlar kuzum iyiyim şükür sen nasılsın hayırlı yolculuklar olsun inşaallah

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah Demetim ya 😍😍aslında uslu durur diye düşünüyorum çünkü otobüse tam uyku saatinde biniyoruz sabaha kadar uyur herhalde 😂😂sıcaktan uyanmazs iyi tabide

Allah razı olsun canım

Yaa bilmiyorum uçağa bin dediğinden beri eşim panik geçiriypeum resmen birde yükseklik korkum var bilmiyorum ay tek binemem aklıma Kemal Sunal geliyor adam kalp krizi geçirip vefar etti ya bende korkuyprum

İnşallah canım ikizler nasıl

Ama uçak bileti aldırmadım 😂😂çok korkuyorum çünkü bilmiyoeum ama ilk uçak alalım dedik o dakika itibari ile resmen sıkıntı çöktü soğuk soğuk terledim, böyle stres korku en son vazgeçtim

Oyy bende kayrayı uyuttum öyle video izliyprum eşimi bekliypeum bizde arada Kukuliyi izliyoruz 😂😂
Durur durur yanına oyuncak fln alırsın haha yerim ben onu😍😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Durur durur yanına oyuncak fln alırsın haha yerim ben onu😍😍
Ya aslında dediğim gibi uyku saati olduğu için uynacağını sanmıyorum ama yinede belli olmaz şuan da uyuyor saat 7 den beri sabah 7 de uyanır artık 😂😂ara ara emiyor geri tekrar uyuyor

Hayırlı akşamlar kuzum iyiyim şükür sen nasılsın hayırlı yolculuklar olsun inşaallah
Bende çok şükür iyium canım eşimi bekliyorum 😂😂uyku moduna girdğm kayraya baktıkça esniyorum resmen😂😂

Otobüs bileti iptal olmuyor mu kuzum ya.
Bilmiyorum ki eminem

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ya aslında dediğim gibi uyku saati olduğu için uynacağını sanmıyorum ama yinede belli olmaz şuan da uyuyor saat 7 den beri sabah 7 de uyanır artık 😂😂ara ara emiyor geri tekrar uyuyor

Bende çok şükür iyium canım eşimi bekliyorum 😂😂uyku moduna girdğm kayraya baktıkça esniyorum resmen😂😂

Bilmiyorum ki eminem
❤️❤️Uyanınca öp yerime

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bilmiyorum ki eminem
Allah iyilik versin inşallah kuzum 🥰❤️

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Giresim gelmiyordu canım hatta uygulamayı dahi sildim goohlden giriyorum artık eskisi kadar sevemiyorum burayı valla 10 parmağın 10nunu geçmez sevdiğim insan sayısı sırf onlar için giriyorum yani. Depremden sonra baya psikolojik olarak etkilendm yani Allah göstermesin birde yaşasaymışım daha beter olurmuşum sanırım
Benimde sevdiğim kişiler burda var onların hatrina giriyorum depreminde yasamadik amma üzüntüsü çok büyük oldu Allah yaşatmasın bir daha

Tüm sayfalar yüklendi.