♥️Kızlar❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan ♥️Kızlar❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 858 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı ♥️Kızlar❤️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba Canım Arkadaşlarım Nasılsınız İyimisiniz Bebekleriniz Nasıllar😊 Napiyorsunuz Benim Sizlere Sorularım Olacak Sizi Rahatsız Ediyorum Ama Tecrübesizim Bilmiyorum Sizler Sayesinde Çok Şeyler Öğreniyorum ♥️ Allah Razı Olsun 🤲🏻😘 Bebeklerime Neler Almalıyım Mesala Ana Kucağı Puset Hangileri Tercih Ediliyor ? beşik Olarak Ne Alabilirim Neleri Almam Lazım? Bana Söylermisiniz Almam Gereken Herşeyi Söylerseniz Daha İyi Olur Canlarım

Şimdiden Çok Teşekkür Ederim ♥️ İyi Ki Varsınız 🫶🫶🫶❤️💕
Öncelikle alışverişin 32.hafta önceden yaomsnda fayda var kuzum dikkat etmen gereken en önemli şey ise kıyafetleri ve diğer sarf malzemeleri bol bol al arabanız var ise araba koltukları mutlaka al bolca bebek tulumları ve zıbınları hem yeni doğana göre hem de bir boy ufak bebege göre al süt pompası anne memesine uygun biberon bol bol zıbın ikiz Bebek Arabası iki adet beşik mama sandalyesi beslenme eşyaları önlük bebek tarağı termometre tırnak makası pişik kremi yeni doğan bezi islak mendil tulum penye bady penye eldiven penye şapka çorap patik hırka şampuan havlu bebek küveti kova maşrapa bebek banyo filesi burun aspiratöru uyku seti beşik için dönence çarşaf şilte koruyucu bebek önlüğü ağız mendili emzik biberon temizleme fırçası emzirme yastığı göğüs ucu kremi puset ama kucağı bebek bakım çantası Müslim örtü kalın ince battaniye
Hülyam göz gezdirdim şöyle bende ne var ise yazdim yararlı olur umarım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle alışverişin 32.hafta önceden yaomsnda fayda var kuzum dikkat etmen gereken en önemli şey ise kıyafetleri ve diğer sarf malzemeleri bol bol al arabanız var ise araba koltukları mutlaka al bolca bebek tulumları ve zıbınları hem yeni doğana göre hem de bir boy ufak bebege göre al süt pompası anne memesine uygun biberon bol bol zıbın ikiz Bebek Arabası iki adet beşik mama sandalyesi beslenme eşyaları önlük bebek tarağı termometre tırnak makası pişik kremi yeni doğan bezi islak mendil tulum penye bady penye eldiven penye şapka çorap patik hırka şampuan havlu bebek küveti kova maşrapa bebek banyo filesi burun aspiratöru uyku seti beşik için dönence çarşaf şilte koruyucu bebek önlüğü ağız mendili emzik biberon temizleme fırçası emzirme yastığı göğüs ucu kremi puset ama kucağı bebek bakım çantası Müslim örtü kalın ince battaniye
Hülyam göz gezdirdim şöyle bende ne var ise yazdim yararlı olur umarım
Allah Razı Olsun Gamzem Benim Çok Teşekkür ederim detaylı Şekilde Yazdın kuuzm sana Sorum Olacak

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Rica ederim kuzum sendende Allah razı olsun
Buyur sor
Benim Göğüs İçin Hiç Yok nasıl emzircem diye düşünüyorum Gamzem Nasıl Yapcam Edecem Diye düşünüyorum Öyle Emzirsen Bile Zaten Süt yetmeyecek diyorlar Kafam çok karisik inanki kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doğumdan sonra pompa kullanarak göğüs ucunu dışarı çıkarabilirsin canım ayrıca eğer meme ucu dışarıya çıkmıyorsa silikon meme ucuda kullanabilirsin silikon başlığı meme ucuna yerleştirip emzirmeye başladığında meme ucun dışarıya çıkar silikon başlığı içine girer İki dakika sonra silikon başlığı çıkarip bebege dışarıya çıkmış olan meme ucunu vererek emzirmeye devam edersin canım

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Doğumdan sonra pompa kullanarak göğüs ucunu dışarı çıkarabilirsin canım ayrıca eğer meme ucu dışarıya çıkmıyorsa silikon meme ucuda kullanabilirsin silikon başlığı meme ucuna yerleştirip emzirmeye başladığında meme ucun dışarıya çıkar silikon başlığı içine girer İki dakika sonra silikon başlığı çıkarip bebege dışarıya çıkmış olan meme ucunu vererek emzirmeye devam edersin canım
Canım Benim Çok Sağol Bilgilendirdigin İçin Gamzem 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar