Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,540 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye gitti mi canım eğer selde doğarise Selda koy adını 😊😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aşırı güzel ve açıklayıcı anlattın kuzum inanki 😍😍
Yok canısı yalancı sancıymış sanırım gerçi hala belim ağrıyor ama bekliycem ilerlerse öyle giderim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sende benim cigerimsenn😅😅🤣🤣💞❣️❣️🥰🥰 valla iyimi diyim kötümü şaşırdım bazı günler çok enerjigim bazı gunlerde yataktan çıkmak istemiyorum 😕
Yaa bende kayrada öyleydim kız ya çok enerjik ya aşırı bitkin ya düşün 12 saat yataktan kalkamadığımı biliyorum halsizim uykum var diye 😂😂

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Yok canısı yalancı sancıymış sanırım gerçi hala belim ağrıyor ama bekliycem ilerlerse öyle giderim
Hmm ya inşallah bir an evvel kazasız belasız kucağına sağlıklı şekilde alırsın 🫶❤️☺️🙏

Yaa bende kayrada öyleydim kız ya çok enerjik ya aşırı bitkin ya düşün 12 saat yataktan kalkamadığımı biliyorum halsizim uykum var diye 😂😂
Hehh işte aynen ama benim 2 bücür olduğu için mecbur kalkıyorum ya diyorum keşke biri olsada bende biraz uyusam 😴😴

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Anlamıyorsunuz demek istediğimi🤦🏻‍♀️ ben ölen kişilere zalim yada ölmeyi hak etti demiyorum. Siz Lut kavmide önlenebilirdi yazdığınız için Lut kavminin neden ve nasıl bir düzen içinde helak olduğunu yazıyorum.. Yoksa deprem dediğiniz gibi tevekkülsüzlük ama bunu insanların ihmalsizlği diyerek geçiştirmemeliyiz. Yerlerin ve göklerin yaratıcısı Rabbim'i anmak zorundayız ve ders çıkarmalıyız diyorum. Ben mi anlatamıyorum anlamadım ki
Aslında siz beni anlamadınız ben size muhalefet olmuyorum aslında çoğunlukla aynı şeyi düşünüyoruz ders almalıyız ama ben sadece diyorum ki depremdir seldir zaten olacak olan şeyler, yüzyıllardır olan şeyler hatta profesörlere malum olacak hali yok adamların senelerdir uyardığı şeyler.Doğanın kanunu dünyanın yaratılışı bu şekilde.Allah’ı zaten analım ama “Allah’ın gazabıdır bize cezadır” olarak değil biz kendi kendimize bunu yaptık ve masum canlar aramızdan ayrıldı.Lut kavmini siz cezalandırıldılar olarak örnek verdiğiniz ve özellikle helak edildikleri için alakası olmadığını anlatmaya çalışıyorum.Allah bize ceza verseydi önce o yağmalayanlar, yardımları kendi depolarına indirip satmaya çalışanlar, müteahhitler enkaz altında can çekişirdi

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Hmm ya inşallah bir an evvel kazasız belasız kucağına sağlıklı şekilde alırsın 🫶❤️☺️🙏

Hehh işte aynen ama benim 2 bücür olduğu için mecbur kalkıyorum ya diyorum keşke biri olsada bende biraz uyusam 😴😴
Bizde kaynana giler var ama. Demiyor bı 10 dk bakalım sen uyu dinlen biraz hiç yok 😀😀 sabah erkenden kalkiyom

Aslında siz beni anlamadınız ben size muhalefet olmuyorum aslında çoğunlukla aynı şeyi düşünüyoruz ders almalıyız ama ben sadece diyorum ki depremdir seldir zaten olacak olan şeyler, yüzyıllardır olan şeyler hatta profesörlere malum olacak hali yok adamların senelerdir uyardığı şeyler.Doğanın kanunu dünyanın yaratılışı bu şekilde.Allah’ı zaten analım ama “Allah’ın gazabıdır bize cezadır” olarak değil biz kendi kendimize bunu yaptık ve masum canlar aramızdan ayrıldı.Lut kavmini siz cezalandırıldılar olarak örnek verdiğiniz ve özellikle helak edildikleri için alakası olmadığını anlatmaya çalışıyorum.Allah bize ceza verseydi önce o yağmalayanlar, yardımları kendi depolarına indirip satmaya çalışanlar, müteahhitler enkaz altında can çekişirdi
Aynen bu durumu biz insanlar kendimize yaptık

Aynen bu durumu biz insanlar kendimize yaptık

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank

Amiin inşallah bebeğim😍

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
B
Hayırlı günler kızlar. Allahım bizleri bağışlasın inşallah 🤲🏻günahlarımızı affeylesin cidden psikolojim bozuldu şu 1 2 aydır ülkenin hali hiç iç açıcı değil ilk deprem şimdş sel 🥺ne oluyor cidden rabbim bizi helak mı ediyor diye düşünmeden edemiyorum. Her şey o kadar normalleşti ki rabbim sanki her şeye göz yumduğumuz için her şeyi bu kadar normalleştirdiğimiz için bizden hesap soruyor gibi 🥺. Yine onun gazabından ona sığınıyoruz Allahım müslüman aleminin günahlarını affetsin inşallah 🤲🏻
Biraz geç oldu, postu yeni gördüm ama yine yazmak istedim.

Zaten canım ben o günden beri normslleşmiş değilim ve o günden beri de daha köyden dışarı adım atmadım😔😔 Hatay yok zaten çöl olmuş gitmiş😔😔 o yüzden , ne lazımsa eşime aldırıyorum benm yüreğim kaldırmaz etrafı görmeye, çadır kentleri görmeye, 😔😔o masum ları görmeyi yüreğim kaldırmaz,
O günden hep evdeyim bi annemlere gidip geliyorum o kadar onlar zaten köyün içinde 😔😔 rabbim gazabını bize uğratmasın inşallah. 🙏🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar