❤️Kızlar❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan ❤️Kızlar❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,606 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı ❤️Kızlar❤️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Yaaaaaaaaa yerim ben onları amaaaaa🤩🤩😇☺️☺️☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen 😇😇❤️
Canım teyzemiz

I

Icimdan gelmisti catliyici igna vurdular dediginda demistim ikiz dogabilirsin demistim zaten oncaki ikiz demistim Allah gonluna gora vermis keyfini cikar askim
Allah razı olsun kuuzum 😍😍😍🤗

I

Icimdan gelmisti catliyici igna vurdular dediginda demistim ikiz dogabilirsin demistim zaten oncaki ikiz demistim Allah gonluna gora vermis keyfini cikar askim
Allah razı olsun kuuzum 😍😍😍🤗

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Hayırlı Akşamlar Kızlar Bugün Detaylı Ultrasyona Girdim Allah'ıma Şükürler Olsun Sıkıntı Yok Dedi Doktor Sağlıklılar Dedi Minoşlarımı Gördüm Hemde Renkli ♥️♥️♥️♥️❤️ Çok Yaramaz Birisi Teyzeleri Hiç Durmuyor Yerinde 🤗🤗🤗 Diğer Kardeşi Çok Usluydu😘 Herşeyi Kontrol Edildi Sadece Böbreklerde Genişleme Var Dedi Ama Şirin Olmazmış Bambaşka Bir şeydi İzledikçe Ağladım Allah'ım isteyen Herkeze Nasip Etsin İnşallah🤲🤲🤲🤗
Ay hülyam çok sevindim mutlu oldum biliyordum bisey olmadığını sana demiştim paşalarda bisey yok çikmicak. Diye canimsin🥰❤️🥰❤️😍

Hülya12

Yönetici
Mod
rank

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Prensesim nasıl canım 😍😍

Evet demetim canım benim Allah razı olsun yanımda oldugun için birtanesin @Demetdemet ♥️♥️♥️♥️❤️☺️🤭
Cümlemizden bitanemmm ben yarın sanıyordum. Senin randevunu elif naptin diye yazınca bugüne aldirmissin galiba anca yazabiliyorum kusuruma bakma bitanem çocuklarla uğraş is güç hala oğlan uyumadı deli etdi beni bugün evdede de yoktum 😍❤️🥰😍❤️

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Cümlemizden bitanemmm ben yarın sanıyordum. Senin randevunu elif naptin diye yazınca bugüne aldirmissin galiba anca yazabiliyorum kusuruma bakma bitanem çocuklarla uğraş is güç hala oğlan uyumadı deli etdi beni bugün evdede de yoktum 😍❤️🥰😍❤️
Evet kuzum erkene almış eşim o yüzden gittim canım benim sen neredeydin ,☺️☺️☺️😘🤭♥️😍

@kızımın annesiyim eliffffff nerdesin☺️

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Hayırlı Akşamlar Kızlar Bugün Detaylı Ultrasyona Girdim Allah'ıma Şükürler Olsun Sıkıntı Yok Dedi Doktor Sağlıklılar Dedi Minoşlarımı Gördüm Hemde Renkli ♥️♥️♥️♥️❤️ Çok Yaramaz Birisi Teyzeleri Hiç Durmuyor Yerinde 🤗🤗🤗 Diğer Kardeşi Çok Usluydu😘 Herşeyi Kontrol Edildi Sadece Böbreklerde Genişleme Var Dedi Ama Şirin Olmazmış Bambaşka Bir şeydi İzledikçe Ağladım Allah'ım isteyen Herkeze Nasip Etsin İnşallah🤲🤲🤲🤗
Maşallah kuzum Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin 🤲

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Evet kuzum erkene almış eşim o yüzden gittim canım benim sen neredeydin ,☺️☺️☺️😘🤭♥️😍

@kızımın annesiyim eliffffff nerdesin☺️
Kaynanama gitmiştim cnm🥰sonra geldim yemek ortalığı topla is güç anca giriyom buraya şimdide oğlanı uyutcam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar