❤️Kızlar❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan ❤️Kızlar❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,623 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı ❤️Kızlar❤️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Hayırlı Akşamlar Kızlar Bugün Detaylı Ultrasyona Girdim Allah'ıma Şükürler Olsun Sıkıntı Yok Dedi Doktor Sağlıklılar Dedi Minoşlarımı Gördüm Hemde Renkli ♥️♥️♥️♥️❤️ Çok Yaramaz Birisi Teyzeleri Hiç Durmuyor Yerinde 🤗🤗🤗 Diğer Kardeşi Çok Usluydu😘 Herşeyi Kontrol Edildi Sadece Böbreklerde Genişleme Var Dedi Ama Şirin Olmazmış Bambaşka Bir şeydi İzledikçe Ağladım Allah'ım isteyen Herkeze Nasip Etsin İnşallah🤲🤲🤲🤗
Saglicakla al.kucagina cnm bnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba Hayırlı Akşamlar Kızlar Bugün Detaylı Ultrasyona Girdim Allah'ıma Şükürler Olsun Sıkıntı Yok Dedi Doktor Sağlıklılar Dedi Minoşlarımı Gördüm Hemde Renkli ♥️♥️♥️♥️❤️ Çok Yaramaz Birisi Teyzeleri Hiç Durmuyor Yerinde 🤗🤗🤗 Diğer Kardeşi Çok Usluydu😘 Herşeyi Kontrol Edildi Sadece Böbreklerde Genişleme Var Dedi Ama Şirin Olmazmış Bambaşka Bir şeydi İzledikçe Ağladım Allah'ım isteyen Herkeze Nasip Etsin İnşallah🤲🤲🤲🤗
Ayy çok sevindim kuzum ya 😍 Allahım sağ Salim kucağına almayı da nasip etsin inşallah desene minik adamların biri çok uslu biri baya yaramaz olacak. 😂😂

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
😍😍😍☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy çok sevindim kuzum ya 😍 Allahım sağ Salim kucağına almayı da nasip etsin inşallah desene minik adamların biri çok uslu biri baya yaramaz olacak. 😂😂
Hemde nasil Ayşem benim ya 🤭🤭🤭😘 Allah razı olsun canım benim

Saglicakla al.kucagina cnm bnm
Teşekkür ederim kuzum Allah razı olsun🤲🤲🤲🤲♥️

Sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil 😊
Evet canım benim 😘😘😘😍

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah paşaları 🥰 böbrek genişleme bize var denmişti doğumdan sonra da devam etti ama düzeldi çok şükür doğumdan sonra 5 6 aya kadar düzeliyo 🥰🥰😍

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kaynanama gitmiştim cnm🥰sonra geldim yemek ortalığı topla is güç anca giriyom buraya şimdide oğlanı uyutcam
Anladım kuzum senin yaramaz daha yatmadinmi😍😍😍😘♥️

Maşallah kuzum Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin 🤲
Amin canım benim inşallah Allah razı olsun♥️♥️♥️🤲🏻

Maşallah Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah paşaları 🥰 böbrek genişleme bize var denmişti doğumdan sonra da devam etti ama düzeldi çok şükür doğumdan sonra 5 6 aya kadar düzeliyo 🥰🥰😍
Tesekkur ederim canım amin Allah razı olsun sen nasilsın kuzum. Prensim nasıl

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Anladım kuzum senin yaramaz daha yatmadinmi😍😍😍😘♥️

Amin canım benim inşallah Allah razı olsun♥️♥️♥️🤲🏻

Tesekkur ederim canım amin Allah razı olsun sen nasilsın kuzum. Prensim nasıl
Şükür uyudu teyzesi 😂mahvetti bniii

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar