Sorum var Kızlar 🌹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza🌸🌸 tarafından oluşturulan Kızlar 🌹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 935 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 🌹
Konbuyu başlatan Beyza🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🌸🌸

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Nasılsınz napyosunuz kızlar bı süredir giremiyorum bazı sıkıntılardan dolayı 🫶
Beyza'm Sen nerelerdesin sen de Bayağıdır konuşmuyoruz kuzum �u an ne yapıyorum lalenin mamasını yaptım mamasını içti geceliklerini giydirdim Uyutmaya götüreceğim kuzum Sen ne yapıyorsun nasılsın İyisindir inşallah

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Beyza'm Sen nerelerdesin sen de Bayağıdır konuşmuyoruz kuzum �u an ne yapıyorum lalenin mamasını yaptım mamasını içti geceliklerini giydirdim Uyutmaya götüreceğim kuzum Sen ne yapıyorsun nasılsın İyisindir inşallah
Iyiyim canım çok şükür kızım durmuyo çok yaramaz gözüm hep üstünde yedir içir derken ev işi falan çok yoruluyorum afiyet olsun prensese yarasın bal şeker olsun pasta yapmıştım eşimle TV çay keyfi yapıyorum bende 😄😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Napalim canim bebişlerle uğraşıyoruz Bugün oğlum beni çok yordu hasta durmuyor şu an pertim🤕 çıktı sen ne yapıyorsun
Benim kızım da dış çıkaryo canım hiç durmuyo çok geçmiş olsun paşama🌹 eşimle çay içiyorum bende

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Iyiyim canım çok şükür kızım durmuyo çok yaramaz gözüm hep üstünde yedir içir derken ev işi falan çok yoruluyorum afiyet olsun prensese yarasın bal şeker olsun pasta yapmıştım eşimle TV çay keyfi yapıyorum bende 😄😊

Benim kızım da dış çıkaryo canım hiç durmuyo çok geçmiş olsun paşama🌹 eşimle çay içiyorum bende
Severim o minnaki♥️
Teşekkür ederiz teyzesi💞
Ohhhh afiyet olsun kuzum benim esim nöbetçi bugun yok yanlızim🤷‍♀️

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Teşekkür ederim canim bizim kide çıkaracak sözde hala çıkaramadı çıkarsa da ben de oğlum daha rahatlasa artık

Afiyet olsuj canim💜

Tüm sayfalar yüklendi.