Sorum var Kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 380 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim 😍💕 Rabbim sana bağışlasın oda senin şefaatçin bende bundan önceki oğlumu kaybettim 6 gün yaşadı başka çocuğun var mı ? Kuzum vAlla daha hissedersin az kaldı az daha sabır et
Var canım bı oğlum var Allah olmayan Herkeze naip etsin inslah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bikere bebek kaybettin mi doğuma kadar korkular ister istemez oluyor doğum sonrası hamileliğin tadını çıkaramadım diye üzülürsün tecrübeyle sabit bu yorumum karına gelince herkesin hamileliği çok farklı benim 8.ayda karnım çıktı oda gizli şeker varmış birden büyüdü o zamana kadar hamileye hiç benzemiyordum kızım 3950 kg doğdu bana kızın küçük doğacak kucağına alamayacaksin hastanelerde yatacak vb çok şey deniyordu iç karnın geniş olabilir doktorun dışında kimseyi takma
Vala canım ben geçen hatfa doktordaydim dedim belki cinsiyetini söyler soylemedi dedi hiç göbeğin yok dedi ne cinsiyeti anlamadım

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Var canım bı oğlum var Allah olmayan Herkeze naip etsin inslah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vala canım ben geçen hatfa doktordaydim dedim belki cinsiyetini söyler soylemedi dedi hiç göbeğin yok dedi ne cinsiyeti anlamadım
Amin inşallah canım benim bnmde oğlum var ikincide erkekti vefat eden geri rabbim kızımı nasip etti

Kizlar ben 17+3oldum ama bebeğimi hala hissetmiyorum sanki iki gün önce hossetim gibi eminde değilim geçen hafta kalp atışları dinledik sağlık ocağında ondan 3gun öncede hastanede randevum vardı nzmn hissedicem artık hissetmek istiyorum cunki ben diğer çocuğumu kaybettim sürekli içimde bı korku bı endişe artık hissetsemde şu korkum bitse
Doktorun bir sıkıntı görmüyorsa sende endişelenipte kendini de bebeğini de strese sokma canım bazen de öyle olabilir ben 20.haftalarda anca daha hissediyordum

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 17+3oldum ama bebeğimi hala hissetmiyorum sanki iki gün önce hossetim gibi eminde değilim geçen hafta kalp atışları dinledik sağlık ocağında ondan 3gun öncede hastanede randevum vardı nzmn hissedicem artık hissetmek istiyorum cunki ben diğer çocuğumu kaybettim sürekli içimde bı korku bı endişe artık hissetsemde şu korkum bitse
Bende 17+2 tüm bende hissetmiyorum elimi koysam bile tepki vermiyor çok nadir korkma

Tüm sayfalar yüklendi.