Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,664 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hazall

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Anlaşmalı olarak bosaniyoruz bugün gittik adliyeye kızlar giremeyebilirim bir süre kendimi çok ama çok yorgun hissediyorum hepinizi çok seviyorum haber vermek istedim
Rabbim oğlunu sana bağışlasın dünya işte sağı solu belli değil bazen de her şey umduğumuz beklediğimiz gibi gitmiyor inşaAllah hakkında hayırlı olan budur

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Herşeyin hayırlısı olsun inşallah canım 🤲 Rabbimin çizdiği Kader den öte yol yok bu dünyada . Rabbim can sağlığı versin inşallah gerisi herşey hal olur elbette, kendine iyi bak Allah'a emanet olun kuzum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Anlaşmalı olarak bosaniyoruz bugün gittik adliyeye kızlar giremeyebilirim bir süre kendimi çok ama çok yorgun hissediyorum hepinizi çok seviyorum haber vermek istedim
Hakkında hayırlısı olsun canım her şerde bi hayır vardır Rabbim evladınla sana kalan ömründe güzel huzurlu mutlu bir hayat nasip etsin 🤲

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ay hazal sen nerdesin 🤭
Detoks yaptım 🫣😂 Online kursa yazıldım da vaktim olmadı pek vakit buldukça ona girdim bi de buradaki bazı insanların negatif enerjisi üstüme yük olmuş ya onu farkettim 🤭 Bi derdim vardı da onu sormak için girdim Hülya’nın yazdığını okuyunca üzüldüm dedim iyi dileklerimi ileteyim 🌸 Sen nasılsın iyisindir inşallah 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar