"KIZLAR 🤍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KIZLAR 🤍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 824 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı \"KIZLAR 🤍
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz Çocuklar Nasıllar Sizlere Sorum Olacak Oğlumun idrarı Sürekli Kıyafetine Geçiyor Hangi Bezi Kullanmalıyım Molfix torco Babay Sleppy Kullandımm
Mrb cnm resim yapıyoruz oğlumla cnm hiç durmuyor 🤣sen nasılsın cnm ne yapıyorsun Molfix güzel aslında ben son con con aldım ebebekten o güzel sızdırma yapmıyor

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz Çocuklar Nasıllar Sizlere Sorum Olacak Oğlumun idrarı Sürekli Kıyafetine Geçiyor Hangi Bezi Kullanmalıyım Molfix torco Babay Sleppy Kullandımm
Molfix aslında çok güzel asele kullanıyorum 2 yaşında eğer çok aşırı saat beklemediğim sürece hiç geçmiyor pasamada slpeyy kullanıyordum memnundum ama burda bir kaç kişiden duydum markasını bilmiyorum ama bimin kendi markası bebek bezinden de memnunlardi cnm

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Mrb cnm resim yapıyoruz oğlumla cnm hiç durmuyor 🤣sen nasılsın cnm ne yapıyorsun Molfix güzel aslında ben son con con aldım ebebekten o güzel sızdırma yapmıyor
Allah iyilik versin aşkım her gün günde 5 kere kıyafet değiştiriyoruz belki daha fazla 🤦‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Molfix aslında çok güzel asele kullanıyorum 2 yaşında eğer çok aşırı saat beklemediğim sürece hiç geçmiyor pasamada slpeyy kullanıyordum memnundum ama burda bir kaç kişiden duydum markasını bilmiyorum ama bimin kendi markası bebek bezinden de memnunlardi cnm
Ayşem çok yoruldum defalarca kıyafet değiştiriyoruz 🥺 kullandım yine aynısı oldu kaç numara kullanmam lazim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Yemek yapacam inşallah sen ne yapıyorsun nasılsın canım bimin bezi çok güzel bu konuda ben oğluma onu kullanmıştım baya memnun kaldım bezi bıraktırana kadarda onu kullandım

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Allah iyilik versin aşkım her gün günde 5 kere kıyafet değiştiriyoruz belki daha fazla 🤦‍♀️

Ayşem çok yoruldum defalarca kıyafet değiştiriyoruz 🥺 kullandım yine aynısı oldu kaç numara kullanmam lazim
Acaba bedeni mi küçük cnm ebebekten bir bak istersen o dediğim beze yani alerji felanda yapmadı kimisi de BİM'in bezini kullanıyor a101 felan onlarda güzel doye duymuştum ay zor valla cnn

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Allah iyilik versin canım Jenny&willy bu hafta aylık paketleri geliyor bi bak istersen
Tamam canım teşekkür ederim

Acaba bedeni mi küçük cnm ebebekten bir bak istersen o dediğim beze yani alerji felanda yapmadı kimisi de BİM'in bezini kullanıyor a101 felan onlarda güzel doye duymuştum ay zor valla cnn
Kaç numara kullanmam gerekiyor şuanda 3 kullanıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.