Sorum var Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betüşşş tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 650 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Betüşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Betüşşş

Kayıtlı Üye
rank

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yaa o dönemler daha zor diyorlar 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah canım
Evet evet zor 35 den sesleniyorum çok zor 😂😂hele birde asla yerinde durmayan bir minikse benim ki 10 haftada 6 kez döndü düşün 3 kez makat 3 kez baş geliş 😂😂

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar nasılsınızzz? Ben bugün çok enerjiğim ve mutluyum bebeğimin hareketlerini bugün daha fazla hissetmeye başladım ve artık dışarıdan da belli oluyor sizinle de paylaşmak istedim. Sizler neler yapıyorsunuz nasılsınız? 🤗
Maşallah canım haftan ilerledikçe daha çok hissedeceksin hele son aylarında hareketlerinden uyuyamayacaksın bile 39 haftalığım hareketlerinden uyuyamıyorum düşün elini ayağını elimle tutuyorum karnımdan resmen 🤭🤭

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selam kızlar nasılsınızzz? Ben bugün çok enerjiğim ve mutluyum bebeğimin hareketlerini bugün daha fazla hissetmeye başladım ve artık dışarıdan da belli oluyor sizinle de paylaşmak istedim. Sizler neler yapıyorsunuz nasılsınız? 🤗
İyiyim Şükür canım benim sen ne yapıyorsun nasılsın

Betüşşş

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım haftan ilerledikçe daha çok hissedeceksin hele son aylarında hareketlerinden uyuyamayacaksın bile 39 haftalığım hareketlerinden uyuyamıyorum düşün elini ayağını elimle tutuyorum karnımdan resmen 🤭🤭
Yaa maşallahh çok az kalmış sanaa sağlıkla gelsin ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiyim Şükür canım benim sen ne yapıyorsun nasılsın
Ay ben hastalıklarla mücadelee çok zorr 🥹

Tüm sayfalar yüklendi.