Sorum var Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yusuf miran tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 635 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Yusuf miran
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah bulursun canım ya zor valla . Ben doğumda o kadar çok kaybettim ki 🤦🏻‍♀️. Ah ah böyle olacağını bilsem gitmezdim dün hastaneye
Zor tabi Kızılay'a iki tane bagışçı goturucekmisim sonra eğer sezeryan sırasında kan varsa hastane bana nakil edicekmis hem 2 ünite kana bagişcı gotursemde goturmesemde 3. 500 TL oduycekmisim madem beni neden yoruyorsunuz bu durumda senin kan değerlerin kaç canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Zor tabi Kızılay'a iki tane bagışçı goturucekmisim sonra eğer sezeryan sırasında kan varsa hastane bana nakil edicekmis hem 2 ünite kana bagişcı gotursemde goturmesemde 3. 500 TL oduycekmisim madem beni neden yoruyorsunuz bu durumda senin kan değerlerin kaç canım
11,6 çıktı kuzum

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
11,6 çıktı kuzum
Ohhh maşallah senin değerlerin iyi benim 10 du şuanda 9 za düşmüş ama doktor doğumda 7 falan düşer dedi bunun içinde 2 ünite kan şart dedi bakalım pazartesi bir Kızılay'a gidicez eşimle hem para verip hem kanı benim aramam çok saçma geldi bana yaaa 🥺 hastane olan sižsiniz ben neden bagişçi arıyorum ben neden kan arıyorum madem öyle ücretsiz yapı. Benim bulduğum iki ünite kana 3. 500 TL ücret cikartilar acaba diyorum para almak içinmi öyle yapıyorlar varmı acaba başına böyle birşey gelen çok merak ettim kime sorsam bizim başımıza gelmedi böyle birşey diyor

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ohhh maşallah senin değerlerin iyi benim 10 du şuanda 9 za düşmüş ama doktor doğumda 7 falan düşer dedi bunun içinde 2 ünite kan şart dedi bakalım pazartesi bir Kızılay'a gidicez eşimle hem para verip hem kanı benim aramam çok saçma geldi bana yaaa 🥺 hastane olan sižsiniz ben neden bagişçi arıyorum ben neden kan arıyorum madem öyle ücretsiz yapı. Benim bulduğum iki ünite kana 3. 500 TL ücret cikartilar acaba diyorum para almak içinmi öyle yapıyorlar varmı acaba başına böyle birşey gelen çok merak ettim kime sorsam bizim başımıza gelmedi böyle birşey diyor
Benim eşim devlette 7 sene önce beyin ameliyatı olduğunda ondan da kan parası almışlardı ama biz götürmedik bağışçı falan kendileri takviye ettiler biz de faturada gördük

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşim devlette 7 sene önce beyin ameliyatı olduğunda ondan da kan parası almışlardı ama biz götürmedik bağışçı falan kendileri takviye ettiler biz de faturada gördük
Hadi parasını geçtim aynı kan grubunda kimsede yok cevremde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin durumun nasıl canım nezaman taburcu oluyorsunuz birde nasıl ağrın sızın varmı ne durumdasın bebek iyi emzirmeye başlamışsin posta okudum

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hadi parasını geçtim aynı kan grubunda kimsede yok cevremde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin durumun nasıl canım nezaman taburcu oluyorsunuz birde nasıl ağrın sızın varmı ne durumdasın bebek iyi emzirmeye başlamışsin posta okudum
Bulunca indirim mi yapacaklarmış kampanya mı var 🤦🏻‍♀️ Kanları alırken hiç para vermiyorlar 🤷🏻‍♀️

N

Nurhanım

Guest
Devlet hastanesi mi

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Senin kan bulmani istemeleri ne tuhaf kaldı ki hem sen bulup hem ücret ödeyeceksin bende özele gidiyorum kan değerim düşük biraz daha 26 haftalığım kan hapı kullaniyorum günlük doğuma kadar nasıl olur değerim bilmm
Benimde şimdiye kadar iyiydi değerim ama doğuma 1 hafta kala böyle birşey soylediler

Tüm sayfalar yüklendi.