Kızlar 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,149 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 😥
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Linanka

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız? Ya bugün çok hevessiz çok halsiz çok isteksizim anlamadım kalktık kahvaltı ettik ne güzel eşimde evdeydi o dışarı çıktı şimdi bizi de çıkaracaktı ama hiç halim yok sen çık dedim bıraksalar uyurum uyurum uyurum bilemiyorum anlatamıyorum dermanım yok sanki ya 😥😥😥

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar nasılsınız? Ya bugün çok hevessiz çok halsiz çok isteksizim anlamadım kalktık kahvaltı ettik ne güzel eşimde evdeydi o dışarı çıktı şimdi bizi de çıkaracaktı ama hiç halim yok sen çık dedim bıraksalar uyurum uyurum uyurum bilemiyorum anlatamıyorum dermanım yok sanki ya 😥😥😥
Normal canım son haftaların.Birde bir halimiz bir halimizede uymuyor.Rabbim hayırlısı ile sağlıkla miniklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin🤗☺️

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Mevsimsel geçişlerde olabiliyor canım birde hamileligi etkisi lohusalık dönemlerinde normal aşırı olmadıkça

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir cnm evişi olmasa uyuyacam valla bende yorgunum halsizim bazen sinirliyim öyle şeyler olur 🤗🤗

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım son haftaların.Birde bir halimiz bir halimizede uymuyor.Rabbim hayırlısı ile sağlıkla miniklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin🤗☺️
Amin kuzum 35+1 iz bugün salı randevu var bilmiyorum doğum yaklaşıyor ondan mı iyice ağır hissediyorum bebek aşağıda baş gelimi ondan mı hemen tükeniyorum ya. RABBİM sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mevsimsel geçişlerde olabiliyor canım birde hamileligi etkisi lohusalık dönemlerinde normal aşırı olmadıkça
Valla bezginim canım bugün dün öğlen yemekli misafir ağırladım çok enerjiktim bugün böyle bi acayip anlayamadım 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olabilir cnm evişi olmasa uyuyacam valla bende yorgunum halsizim bazen sinirliyim öyle şeyler olur 🤗🤗
Valla misafir vardı dün evi temizlemek lazım döküldü saçıldı illaki oğlumun banyosu ödevleri inan kahvaltılık lar bile masada hala 😭

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım ya çok iyi anlıyorum seni ben daha şimdiden perişan hissediyorum 1 haftadır ne uyku uyuyabiliyorum ne oturabiliyorum ağrım var bugün oğlanı avm ye götürcez ama gözümde nasıl büyüyor son haftalarımı düşünemiyorum nasıl olurum hayırlısı ile kavuşsaydık🤲🤲🤲

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canim yatmaq onemli amma hava almanda gerekir belki evde oturmakdan canin sıkın dişari ciksan belke biraz motivasiyan artar

...

Moderator
Mod
rank
Canım ya çok iyi anlıyorum seni ben daha şimdiden perişan hissediyorum 1 haftadır ne uyku uyuyabiliyorum ne oturabiliyorum ağrım var bugün oğlanı avm ye götürcez ama gözümde nasıl büyüyor son haftalarımı düşünemiyorum nasıl olurum hayırlısı ile kavuşsaydık🤲🤲🤲
Bizde dün dışarıya çıktık alışverişe eve kendimi zor attım.Normalde yürümeyi çok seven biriyim.çok yürürdüm.Ama şimdi eziyete döndü.Rabbim yardımcımız olsun♥️

Bizde dün dışarıya çıktık alışverişe eve kendimi zor attım.Normalde yürümeyi çok seven biriyim.çok yürürdüm.Ama şimdi eziyete döndü.Rabbim yardımcımız olsun♥️
Allahim yardımcınız olsun canım bebis doğunca da dışarıya çıkmak zor oluyor biz anneler böyleyiz hamileyken zorlanıyoruz doğunca da Rabbim hepimize kolaylık versin

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Nurum dün hastaneden geldik kafam yerde halim yokki kalktım kaburgam batıyor oturamıyorum belim agrıyor uzanamıyorum evin içinde dönüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar