Kızlar 😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlar 😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,148 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 😥
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Linanka

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Nurum dün hastaneden geldik kafam yerde halim yokki kalktım kaburgam batıyor oturamıyorum belim agrıyor uzanamıyorum evin içinde dönüyorum
Hergün çıkıyorum csnım iş güç okul derken haftaasonları da küçük beyi gezdirmek için çıkıyoruz fırsat buldukça önceden uyurdum şimdi ağrıdan uyuyamıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizde dün dışarıya çıktık alışverişe eve kendimi zor attım.Normalde yürümeyi çok seven biriyim.çok yürürdüm.Ama şimdi eziyete döndü.Rabbim yardımcımız olsun♥️
Bende öyle ya önceden deselerdi avm ye gdcz gezmeye gdcz koşa koşa giderdim şimdi mecburiyet oldu

Hiva

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız? Ya bugün çok hevessiz çok halsiz çok isteksizim anlamadım kalktık kahvaltı ettik ne güzel eşimde evdeydi o dışarı çıktı şimdi bizi de çıkaracaktı ama hiç halim yok sen çık dedim bıraksalar uyurum uyurum uyurum bilemiyorum anlatamıyorum dermanım yok sanki ya 😥😥😥
Normal canım valla bende 38 haftama girdim çok halsiz çok yorgunum ama çare yok kaynanamla yaşıyorum her Sabah mecbur bütün işler yapılıcak valla canım rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Hergün çıkıyorum csnım iş güç okul derken haftaasonları da küçük beyi gezdirmek için çıkıyoruz fırsat buldukça önceden uyurdum şimdi ağrıdan uyuyamıyorum

Bende öyle ya önceden deselerdi avm ye gdcz gezmeye gdcz koşa koşa giderdim şimdi mecburiyet oldu
Eşim diyor ne oldu sana kız böyle Nurum hafta içi kargoya giderim bazen ev işi yemek bide benim oglan hiperaktif 🙄🙄🙄mahvolurum

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Canım ya çok iyi anlıyorum seni ben daha şimdiden perişan hissediyorum 1 haftadır ne uyku uyuyabiliyorum ne oturabiliyorum ağrım var bugün oğlanı avm ye götürcez ama gözümde nasıl büyüyor son haftalarımı düşünemiyorum nasıl olurum hayırlısı ile kavuşsaydık🤲🤲🤲
Amin kuzum inş ya valla bende bilmiyorum beter oldum bugün

Normal canım valla bende 38 haftama girdim çok halsiz çok yorgunum ama çare yok kaynanamla yaşıyorum her Sabah mecbur bütün işler yapılıcak valla canım rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah
Ayyy kuzum senin işin çok zor 🥺🥺🥺 Allah yardımcın olsun valla

Canim yatmaq onemli amma hava almanda gerekir belki evde oturmakdan canin sıkın dişari ciksan belke biraz motivasiyan artar
Valla hiç bilmiyom kuzum halim yokki evi toplim

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız? Ya bugün çok hevessiz çok halsiz çok isteksizim anlamadım kalktık kahvaltı ettik ne güzel eşimde evdeydi o dışarı çıktı şimdi bizi de çıkaracaktı ama hiç halim yok sen çık dedim bıraksalar uyurum uyurum uyurum bilemiyorum anlatamıyorum dermanım yok sanki ya 😥😥😥
Ahh canım bugün bende o haldeyim diz kapaklarım ağrıyo yatsam uyucam bilmiyorum nolcak bu halmiz🤷‍♀️

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumdayım gece uyku yok gündüz ayakta uyuyorum bebek artık hareket edince kemiklerime batıyo hissi var sanki ağır hastalık geciriyo gibi yataktan kalkmak istemiyorum 😔hava da yağmurlu iyice depresif oldum

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Ahh canım bugün bende o haldeyim diz kapaklarım ağrıyo yatsam uyucam bilmiyorum nolcak bu halmiz🤷‍♀️
Belim de ağrıyor şuan Allah korusun doğum başlamasın da

Aynı durumdayım gece uyku yok gündüz ayakta uyuyorum bebek artık hareket edince kemiklerime batıyo hissi var sanki ağır hastalık geciriyo gibi yataktan kalkmak istemiyorum 😔hava da yağmurlu iyice depresif oldum
Aynıyım bende valla kuzum ya Allahın gücüne gitmesin de yoruldum

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

Senin evde cocukda var mecbursun cnm ödevdir yemektir çocuğun karnını doyurmaktır AA gittin mi kontrole gün verdi mi

...

Moderator
Mod
rank
Allahim yardımcınız olsun canım bebis doğunca da dışarıya çıkmak zor oluyor biz anneler böyleyiz hamileyken zorlanıyoruz doğunca da Rabbim hepimize kolaylık versin
Amin canım🤗

Rabbim vaktinde sağlıkla kucağına bebeğini almanı nasip etsin canım😘

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Gun gune uymuyor cnm, vucudunun dinlenmeye ihtiyaci var demek. Insallah yarin daha baska olacaksin bak gor 😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar