Sorum var Kızlara hoş kalanı ben cikiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bedia demir tarafından oluşturulan Kızlara hoş kalanı ben cikiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 387 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlara hoş kalanı ben cikiyorum
Konbuyu başlatan Bedia demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank
Biliyorsunuz üste gebelik geçirdim benim pisikolojim çok bozuldu kafamda sürekli gebelik var çok stes yapıyorum telefonum gebelik uglamasim dolu artık silecem bende kafami toplim Dr gitim bugün çünkü adet olamiyorum Dr strestem dedi böyle yapaya devam edersen hamiledir kalasın bende telefonumda gebelik uygulamaları silmeye kara verdim inşallah güzel haberler geri dönerim hoş kalın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Biliyorsunuz üste gebelik geçirdim benim pisikolojim çok bozuldu kafamda sürekli gebelik var çok stes yapıyorum telefonum gebelik uglamasim dolu artık silecem bende kafami toplim Dr gitim bugün çünkü adet olamiyorum Dr strestem dedi böyle yapaya devam edersen hamiledir kalasın bende telefonumda gebelik uygulamaları silmeye kara verdim inşallah güzel haberler geri dönerim hoş kalın
Allah'a emanet ol kuzum hayırlı haberlerle geri uygulamaya gelirsin inslahh 🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah'a emanet ol kuzum sakın sıkıntı stres yapma gebe kalmanı engeller önce stresi üstünden at rabbim gönlüne göre versin inşallah hayırlı haberlerle bekliyoruz 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.