Sorum var Kızlara yatışim yapıldı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bedia demir tarafından oluşturulan Kızlara yatışim yapıldı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,105 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlara yatışim yapıldı
Konbuyu başlatan Bedia demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bedia demir

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Dun bebeğim hiç hareket etmedi ben gece 11 hastaneye geldim bebeği hareketli iyi ama suyum azlaşmis yatışim verdi Dr ama sadece nts bağlıyor başka bişey vermiyor
Çok geçmiş olsun kuzum Rabbim kolaylık versin. Çok erken daha Allah sağ salim zamaninda doğmayı nasip etsin 🤲

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
İyiyim cnm bı ağrım yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

30+2 cnm Ayn bende öyle dedim sadece gece 1 serom taktılar sonra hiç bişey yapmadılar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

30+2 cnm Ayn bende öyle dedim sadece gece 1 serom taktılar sonra hiç bişey yapmadılar

Amin cnm
Bişey yapmazlar canın benimde oğlumda suyum az diye yatış yapıldı hergün nst ve ultrasonla bakılıyordu başka bişey yok bol su iç inşallah düzelir🤲

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Dun bebeğim hiç hareket etmedi ben gece 11 hastaneye geldim bebeği hareketli iyi ama suyum azlaşmis yatışim verdi Dr ama sadece nts bağlıyor başka bişey vermiyor
Ay cnm banada salı yatiş verecekler benimde bebyimin gelişimi durmuş bugün doktor yine çağirdi herşeyin hayırlısı olsunn ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar