Sorum var Kizlarim bi bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tutu tarafından oluşturulan Kizlarim bi bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 265 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarim bi bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Tutu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
30+1 haftalik gebeyim. Bebek hareket edince sanki idrar kesesine vuruyor. Ve bana da cok aci hiss etdiriyor. Bebeyimin hareketlerini cok asagida hiss ediyorum sanki bir ikinsam cikicakmis gibi. Bu durumu yasayan var mi? Geceler uyuyamaz hale geldim
Kuzum bebek büyüyor rahme baskı yapıyor ondan oluyor kontrolun yakın mı

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
30+1 haftalik gebeyim. Bebek hareket edince sanki idrar kesesine vuruyor. Ve bana da cok aci hiss etdiriyor. Bebeyimin hareketlerini cok asagida hiss ediyorum sanki bir ikinsam cikicakmis gibi. Bu durumu yasayan var mi? Geceler uyuyamaz hale geldim
Kuzum rahmine baskı yapıyor büyüdüğü için normal kafan karıştığı zaman hareketlerini takip et

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Bebek boyuyir ondandir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım bebeğinin kafası aşağıda ise baskı dan tuvalet hissi olur normal bişey sen çok ayakta kalma kendini yorma istirahat et kontrolünde doktoruna söyle zaten usg bakacak belli olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar