Sorum var Kızların acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayazmasal tarafından oluşturulan Kızların acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 816 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızların acil
Konbuyu başlatan Ayazmasal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Ay pardon öbür postta birisi bebeğimin sesi değişmiş yazmıştı aynı sende sağlık ocağı deyince kafam ona gitti canım genel de o gün şart mutlaka gelin derler toplu aşı ve önemli olduğu için
Evet yarın gitemem gerekiyor evinden çok uzak eşim arabayla götürüyor normalde ama işi var yarın gelemz diye pazartesiye aksatsam bişey olur mu ki

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Evet yarın gitemem gerekiyor evinden çok uzak eşim arabayla götürüyor normalde ama işi var yarın gelemz diye pazartesiye aksatsam bişey olur mu ki
Canım ebe Ogün olması gereken çocukları toplu olarak çağırıyor sanırım verem aşısı canlı aşı olduğu için gecikme yapmiyorlar

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Normalde yarın aşısı bana Avni gjnunde gel ne eren ge geç tam Perşembe gel dedi bnde yarın gidemicem pazartesiye kaldı bide kızım hatsa burnu tıkalı hafif öksürüyor sanki
Canım hemşirenin numarası varsa ara normalde numaralarını veriyorlar ya gelemeyeceksen haber ver diye çocuğun biraz hastaymış geçmiş olsun bizim bir aşı gününde hemşiremiz çocuk ateşlenirse mi hastalanırsa mı aşı yapmıyoruz demişti tam hatırlamıyorum ya ateş ya hastalıktaydı daha sabah oradaydım bilsem senin için sorardım

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Canım hemşirenin numarası varsa ara normalde numaralarını veriyorlar ya gelemeyeceksen haber ver diye çocuğun biraz hastaymış geçmiş olsun bizim bir aşı gününde hemşiremiz çocuk ateşlenirse mi hastalanırsa mı aşı yapmıyoruz demişti tam hatırlamıyorum ya ateş ya hastalıktaydı daha sabah oradaydım bilsem senin için sorardım
Numarası var bnde ama şimdi arasam illa gel dicek bnde gidemicem

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar iki ay aşısı4 gün ceiktirmeli yaotirsam bu zararı olur mu sağlık ocağı. 1 ay aşısını yaparken ikinci ay asjni aynı gununde gel dedi ne geç ne erekn tam gününde dedi ama oglumdA hiç böyle bişey olduğunu hatırlamıyorum
Bı sorun olmuyor canım mesala çocuk hasta hastayken aşı yapılmaz ne oluyor erteliyolar ortalama bı 20 gün gecikme olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar