Sorum var Kızların acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayazmasal tarafından oluşturulan Kızların acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 814 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızların acil
Konbuyu başlatan Ayazmasal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Bı sorun olmuyor canım mesala çocuk hasta hastayken aşı yapılmaz ne oluyor erteliyolar ortalama bı 20 gün gecikme olabilir
Ohh icim rahatladı çok saol cnm ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bı sorun olmuyor canım mesala çocuk hasta hastayken aşı yapılmaz ne oluyor erteliyolar ortalama bı 20 gün gecikme olabilir
Zaten hasta da sanki biraz burnu tıkalı ve hafif öksürüğü var

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Evet yarın gitemem gerekiyor evinden çok uzak eşim arabayla götürüyor normalde ama işi var yarın gelemz diye pazartesiye aksatsam bişey olur mu ki
Hemşire ne söyle durumu anlat cnm.bir hele o ne diyecek kız bizimki de bayram a denk gelmesin diye önceki haftaya denk getrti 21 Haziran salı di sanırım mecbur gününde bak sakın gelmemmzlk.etme demişti

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar iki ay aşısı4 gün ceiktirmeli yaotirsam bu zararı olur mu sağlık ocağı. 1 ay aşısını yaparken ikinci ay asjni aynı gununde gel dedi ne geç ne erekn tam gününde dedi ama oglumdA hiç böyle bişey olduğunu hatırlamıyorum
Canım ikinci ay aşısı toplu açılan bir aşı eğer gününde gitmezsen bebeğin diğer aya kadar beklemek zorunda kalır . Benim oğlum enfeksiyon kan değeri düşük olduğu için ikinci ay aşısına göndermedi doktolar değeri 1 ayda düzeldi sonra da 3 gün bekledik aşı toplu yapılıyoe ve bir kutuda belirli bir sayı var o sayıya göre açılıyor açılan kutu tekrar saklanamıyoe ve bir bebek için onca kutuyu ziyan etmiyorlar

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Canım ikinci ay aşısı toplu açılan bir aşı eğer gününde gitmezsen bebeğin diğer aya kadar beklemek zorunda kalır . Benim oğlum enfeksiyon kan değeri düşük olduğu için ikinci ay aşısına göndermedi doktolar değeri 1 ayda düzeldi sonra da 3 gün bekledik aşı toplu yapılıyoe ve bir kutuda belirli bir sayı var o sayıya göre açılıyor açılan kutu tekrar saklanamıyoe ve bir bebek için onca kutuyu ziy

Canım ikinci ay aşısı toplu açılan bir aşı eğer gününde gitmezsen bebeğin diğer aya kadar beklemek zorunda kalır . Benim oğlum enfeksiyon kan değeri düşük olduğu için ikinci ay aşısına göndermedi doktolar değeri 1 ayda düzeldi sonra da 3 gün bekledik aşı toplu yapılıyoe ve bir kutuda belirli bir sayı var o sayıya göre açılıyor açılan kutu tekrar saklanamıyoe ve bir bebek için onca kutuyu ziyan etmiyorla

Senin mesjini gördükten sonra aradım hasta olduğunu söyledim o da zaten hasta olunca aşı falan yapmıyoruz dedi ama o haftaya perşembe günü gel dedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Senin mesjini gördükten sonra aradım hasta olduğunu söyledim o da zaten hasta olunca aşı falan yapmıyoruz dedi ama o haftaya perşembe günü gel dedi
iyi o zaman canım benim oğlumda da yapmamışlardı hasta diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar