Kızlarr bakarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Buğlem❤️ tarafından oluşturulan Kızlarr bakarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 400 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarr bakarmısınız
Konbuyu başlatan Buğlem❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Buğlem❤️

Buğlem❤️

Kayıtlı Üye
rank
27 haftalığım ilk gebeliğim olunca her hangi bir şeyde çok endişe duyuyorum hormonlar zaten üst düzey de göbeğimin 1 parmak aşağısında güp güp kalp atışı gibi hissediyorum ama sürekli Bi şekilde normal mi kontrolüme daha var ilçe de oturduğum için hemen de gidemiyorum yardım edin devamli atıyor sizce hıçkırık mı bu arada duruyor sonra yine aynı

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
27 haftalığım ilk gebeliğim olunca her hangi bir şeyde çok endişe duyuyorum hormonlar zaten üst düzey de göbeğimin 1 parmak aşağısında güp güp kalp atışı gibi hissediyorum ama sürekli Bi şekilde normal mi kontrolüme daha var ilçe de oturduğum için hemen de gidemiyorum yardım edin devamli atıyor sizce hıçkırık mı bu arada duruyor sonra yine aynı
Hickirik olabilir canim gün içinde bir çok kez bende de oluyo aynı durum kalp atar gibi atiyo sonra duruyo aradan biraz zaman geciyo tekrar basliyo bende 37+2deyim sağlıkla gelsin insallah minigin senin de

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Damar sa olabilir bebek hareket ettiği zaman veya bağırsakların hareket ettiği zaman inşallah sağ salim Kucağına almayı nasip etsin Rabbim

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
O bendede var cnm. Ve yeri degisiyor. Suan 22 haftalik oluyoruz. Artik elimi katmasamda gobegimde pitpit seyi hissediyorum. Onceki haftalar elimi katip bulmaya calisiyordum. Bazilari banada damar dedi ama sanmiyorum cunku surekli yeri degisiyor. 😍

Buğlem❤️

Kayıtlı Üye
rank
O bendede var cnm. Ve yeri degisiyor. Suan 22 haftalik oluyoruz. Artik elimi katmasamda gobegimde pitpit seyi hissediyorum. Onceki haftalar elimi katip bulmaya calisiyordum. Bazilari banada damar dedi ama sanmiyorum cunku surekli yeri degisiyor. 😍
Bende hep aynı yer canım korktum bende inşallah hıçkırıktır ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hickirik olabilir canim gün içinde bir çok kez bende de oluyo aynı durum kalp atar gibi atiyo sonra duruyo aradan biraz zaman geciyo tekrar basliyo bende 37+2deyim sağlıkla gelsin insallah minigin senin de
İnşallah canım sağlıkla hayırlısıyla alalım hepimiz kucağımıza bu program o kadar iyi ki sizler sayenizde içim rahatlıyor ❤️🌼🌼

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar