Sorum var Kizlarr bu ne sesizlik🤨

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Kizlarr bu ne sesizlik🤨 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,821 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarr bu ne sesizlik🤨
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Valla ya hiçbiriyle başedilmiyor. Annemgil anlatıyor da önceden kundak yapılıyormuş kendileri uyandırmadan bebek uyanmıyormuş 😂 dedim benimkine kundak yapta gör kendini nasıl yırtıyor 😂
Annelerin dönemi değil de 4 yıl önce arkadaşımın bebeği uyuyor uyanıyor annesi doyuruyor gazını alıyor koyuyordu koltuğun üzerine biblo gibi duruyordu. Bizim bebekler öyle mi kedi gibi sırtlari yere gelmeyecek.😊

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Annelerin dönemi değil de 4 yıl önce arkadaşımın bebeği uyuyor uyanıyor annesi doyuruyor gazını alıyor koyuyordu koltuğun üzerine biblo gibi duruyordu. Bizim bebekler öyle mi kedi gibi sırtlari yere gelmeyecek.😊
Ah keşke bizimkilerde öyle olsa benimkini al doyur gazını al sustur yatır tekrar sustur tekrar yatır böyle kısır döngüye giriyoruz 😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ah canım benim bizde geçtik o dönemlerden. Kızım 15 aylık ve yürüyor şimdi ki hali çok çok zor oluyor 😐🤣
Ay yürümesini, sürünmesini düşünemiyorum bile. Evde kırılıp dökülecek her şeyi kaldıracağım bomboş yapacağım odaları 😂 yada odanın bi tarafına çit veya dikenli tel çekmeyi düşünüyorum 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.