Kızlarr çok mutluyum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlarr çok mutluyum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,130 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlarr çok mutluyum
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bir çoğunuz biliyor ben neredeyse kaç aydır kayranın anne demesini bekliyordum 😍😍 sabah annem kayraya konuşturmaya çalışıyor bir kaç kez anne dedi ve sonunda kayra da anne dedi allahım çok mutluyum bazılarınıza çok saçma gelebilir ama aşırı mutluyum ve. Sizinlede paylaşmak istedim 😍😍 cidden o minik ağızdan bu cümleler çıkması Allahım 😍😍

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bir çoğunuz biliyor ben neredeyse kaç aydır kayranın anne demesini bekliyordum 😍😍 sabah annem kayraya konuşturmaya çalışıyor bir kaç kez anne dedi ve sonunda kayra da anne dedi allahım çok mutluyum bazılarınıza çok saçma gelebilir ama aşırı mutluyum ve. Sizinlede paylaşmak istedim 😍😍 cidden o minik ağızdan bu cümleler çıkması Allahım 😍😍
Maşallah kuzum gözün aydın aysenurum ♥️♥️♥️❤️ daha nice güzel cümlelere

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ya evet dün bile yazmıştın başka bir şey yok diyee 😂 gözün aydın çok sevindim canım ne kadar güzel saçmaya değil ilk heyecan ilk konuşma ne güzel ❤️🧿

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya evet dün bile yazmıştın başka bir şey yok diyee 😂 gözün aydın çok sevindim canım ne kadar güzel saçmaya değil ilk heyecan ilk konuşma ne güzel ❤️🧿
Evet kuzum hala anne diyor yanımda 😍😍teşekkür ederim kuzum benim senin yeni gelecek minikte inşallah hemen söyler de seni çok bekletmez doğduktan sonra 🙏🏻😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'ım mutlukugunu daim etsin canım benim amin inşallah ♥️🤲
Sağol canım beniö sen nasılsın hasta ortamı iğrenç demi

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Kiz niye saçma olsun ben bile oğlum ne zaman anne diyecek diye bekliyorum hoş daha küçükte hadi gözün aydın canim baba kıskanmasın bu olayı 😁

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Evet kuzum hala anne diyor yanımda 😍😍teşekkür ederim kuzum benim senin yeni gelecek minikte inşallah hemen söyler de seni çok bekletmez doğduktan sonra 🙏🏻😍

İnşallah teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️🥰🥰 ne güzel maşallah ya 🧿❤️❤️ küçükken iyi de büyüyünce oğlum da dk başı anne ve anneden başka bişi demiyoo 😂😂😂

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Ayşem ben çıktım Burdada suyun gelirse birşey yapamayiz dediler evdedede evin nerde dediler Mamak'ta dedim tamam diyip. Çıkardılar çok korkuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar