Kızlarr çok mutluyum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlarr çok mutluyum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,143 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlarr çok mutluyum
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir çoğunuz biliyor ben neredeyse kaç aydır kayranın anne demesini bekliyordum 😍😍 sabah annem kayraya konuşturmaya çalışıyor bir kaç kez anne dedi ve sonunda kayra da anne dedi allahım çok mutluyum bazılarınıza çok saçma gelebilir ama aşırı mutluyum ve. Sizinlede paylaşmak istedim 😍😍 cidden o minik ağızdan bu cümleler çıkması Allahım 😍😍
Biz dedeciyiz dede dede hep dede sonra baba sonra anne mamma abi ede kelime hazinemiz cok

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ayşem ben çıktım Burdada suyun gelirse birşey yapamayiz dediler evdedede evin nerde dediler Mamak'ta dedim tamam diyip. Çıkardılar çok korkuyorum
Hülyam tuvalet hariç hiç yerinden kalkma canim bide öyle sık duş da alma benim riskim varken doktorum sık sık duş alma demisti vücut gevşemesin diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kiz niye saçma olsun ben bile oğlum ne zaman anne diyecek diye bekliyorum hoş daha küçükte hadi gözün aydın canim baba kıskanmasın bu olayı 😁
Kıskanacak ben kayra ikileme olarak baba dese bile deli oluyprdum eşim sürekli beni sinir ederdi şimdi Kayra anne diyor baba yok 😂😂😂Allahım çok mutluyum darısı snein başına kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim ❤️🥰🥰 ne güzel maşallah ya 🧿❤️❤️ küçükken iyi de büyüyünce oğlum da dk başı anne ve anneden başka bişi demiyoo 😂😂😂
Hahahah desene şimdi mutlu olduğımuz cümleye ileride deli olacağız 😂😂

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir çoğunuz biliyor ben neredeyse kaç aydır kayranın anne demesini bekliyordum 😍😍 sabah annem kayraya konuşturmaya çalışıyor bir kaç kez anne dedi ve sonunda kayra da anne dedi allahım çok mutluyum bazılarınıza çok saçma gelebilir ama aşırı mutluyum ve. Sizinlede paylaşmak istedim 😍😍 cidden o minik ağızdan bu cümleler çıkması Allahım 😍😍
Massalah cnm kayrK kaç yasinda

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar