Kızlarr Posta koşun 😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde AYŞENUR🦋 tarafından oluşturulan Kızlarr Posta koşun 😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,362 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlarr Posta koşun 😂😂
Konbuyu başlatan AYŞENUR🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öncelikle herkese merhaba nasılsınız neler var neler yok uzun süredir uygulama aktif olmuyor onu fark ettim arkadaşlarımızın eksikliği aşırı belli..Emine abla yok @Zeynep23 yani aynı şekilde @Asena.ase yok Elif abla yok @azram cankizim annesi . Bunlardan haberi olan var mı bu arada yengem 3. Miniğne hamile 4 haftalık henüz 🤭🤭

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle herkese merhaba nasılsınız neler var neler yok uzun süredir uygulama aktif olmuyor onu fark ettim arkadaşlarımızın eksikliği aşırı belli..Emine abla yok @Zeynep23 yani aynı şekilde @Asena.ase yok Elif abla yok @azram cankizim annesi . Bunlardan haberi olan var mı bu arada yengem 3. Miniğne hamile 4 haftalık henüz 🤭🤭
Merhaba canım şükür iyiyim oglusumla uğraşıyorum sen naislsin napiyorsun çocuklar nasillar evet uzun zamandır yoklar elif abla Türkiye'ye gidicem giremiyebiliirm.demisti

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba canım şükür iyiyim oglusumla uğraşıyorum sen naislsin napiyorsun çocuklar nasillar evet uzun zamandır yoklar elif abla Türkiye'ye gidicem giremiyebiliirm.demisti
Bende şükür iyiyim kuzum ya işte rahatszılıklarla uğraşıyorum 😂😂. Umut nasıl iyi mi ?

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam lar nasılsın iyimisin çocukların nasıl bende kendi miniğimden dolayı aktif olamıyorum kucağa alışmış hiç inmek istemiyor senin prenses inle aran nasıl☺️🫶

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam lar nasılsın iyimisin çocukların nasıl bende kendi miniğimden dolayı aktif olamıyorum kucağa alışmış hiç inmek istemiyor senin prenses inle aran nasıl☺️🫶
Maşallah canım şükür benim ve kayranın prensesle arası çok iyi belirli bir uyku düzeni var 😍😍. Ek gıdaya giriş yaptım yavaş yavaş yoğurtla baya iştahlı bir bebek abisi gbii yemek vermeyince ortalığı ayağa kaldırıyor . 2 gündür kendi sesini fsrk etti evde çığlık atır aaaa dite bağırıyor 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım benim hayırlı güzel haberlelrle inşallah simarmaya devam 🤣
Ahahaha kız başım çatlıyor varya 🤦🏻‍♀️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Maşallah canım şükür benim ve kayranın prensesle arası çok iyi belirli bir uyku düzeni var 😍😍. Ek gıdaya giriş yaptım yavaş yavaş yoğurtla baya iştahlı bir bebek abisi gbii yemek vermeyince ortalığı ayağa kaldırıyor . 2 gündür kendi sesini fsrk etti evde çığlık atır aaaa dite bağırıyor 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahahaha kız başım çatlıyor varya 🤦🏻‍♀️
Neden canım uykusuzluk varmı migren felan

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Aynen merveyle sümeyra da yok uygulama baya sessizleşti benim de pek artık giresim gelmiyor bu arada gözün aydın canım Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin bende hala oluyorum yengem hamile ama şuanlık dış gebelik olma ihtimali varmış kese var bebek gözükmüyor bekliyoryz bakalım sonuç ne çikacak

Tüm sayfalar yüklendi.