Kızlarr rica etsem bakarmısınız lütfen 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Kızlarr rica etsem bakarmısınız lütfen 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,448 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarr rica etsem bakarmısınız lütfen 🙏
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Aaa kim pankreas kanseri canim hayirdirr
Kan vermiştim sonuçlarımı gösterdim cuma günü doktor kanda tümör bişeysi gördüm dedi zaten çok da anlamadım bida kan ver dedi verdim işte yukarda tahlilim kanda kanser olup olmadığına bakıyo normal değer diyo ama normalden 5 yüksek anlamadım hiç bişey eşim zaten yok defoldu gitti İstanbula hastalandık böyle yanımda kimse yok kaynanam desen öyle herşeyi tek başıma yapmaktan çok yoruldum demet 😢😢

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Kan vermiştim sonuçlarımı gösterdim cuma günü doktor kanda tümör bişeysi gördüm dedi zaten çok da anlamadım bida kan ver dedi verdim işte yukarda tahlilim kanda kanser olup olmadığına bakıyo normal değer diyo ama normalden 5 yüksek anlamadım hiç bişey eşim zaten yok defoldu gitti İstanbula hastalandık böyle yanımda kimse yok kaynanam desen öyle herşeyi tek başıma yapmaktan çok yoruldum demet 😢😢
Canim benimmm kiyamammm söylemedi kolay diceksin ama lütfen güclü durmaya calis moralini yuksek tutmaya calis ay ne dicemi bilemedim yaaa Allahim yardimcin olsun bitanem hemeb kötü düsünme doktor emin olamamis belki biseyin yoktur🤲

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Canim benimmm kiyamammm söylemedi kolay diceksin ama lütfen güclü durmaya calis moralini yuksek tutmaya calis ay ne dicemi bilemedim yaaa Allahim yardimcin olsun bitanem hemeb kötü düsünme doktor emin olamamis belki biseyin yoktur🤲
Yani demi belkide stresten sıkıntıdan yükselmiştir olabilir yani doktora gidemedim hala
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya çok geçmiş olsun canım benim Rabbim acil şifalar versin,🙁
Saol canım benim teşekkür ederim yani daha kesin bişey yok yani dedim ya belkide stresten yükselmiştir bide zaten normal değer diyo yani bişey yoktur demi

Ya çok geçmiş olsun canım benim Rabbim acil şifalar versin,🙁
Saol canım benim teşekkür ederim yani daha kesin bişey yok yani dedim ya belkide stresten yükselmiştir bide zaten normal değer diyo yani bişey yoktur demi

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Yani demi belkide stresten sıkıntıdan yükselmiştir olabilir yani doktora gidemedim hala

Olabilir canim iyi dusun iyi olsun kendine stres yapma stres zaten herseyin başı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay kuzum inşallah öyle bir şey yoktur ya 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.