Kızlarr rica etsem bakarmısınız lütfen 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Kızlarr rica etsem bakarmısınız lütfen 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,444 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarr rica etsem bakarmısınız lütfen 🙏
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama @Zeynep23 e yazdım görmedi galiba bilgisi olan yazabilir mi rica etsem ca_19_9 0 37 normal değer ama benim 42 çıkmış normal değer diyo anlamadım korktum da birazcık zaten doktor da korkuttu baya bilgisi olan yazabilir mi
Ekli dosyayı görüntüle 4750

Kızlar kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama @Zeynep23 e yazdım görmedi galiba bilgisi olan yazabilir mi rica etsem ca_19_9 0 37 normal değer ama benim 42 çıkmış normal değer diyo anlamadım korktum da birazcık zaten doktor da korkuttu baya bilgisi olan yazabilir mi
Ekli dosyayı görüntüle 4750
Kızlar gittim bugun hastaneye o karnımdaki kanser hücresi bi yükselip bi iniyomuş 1 ay sonra tekrar kan ver dedi bakalım yükselecek mi yoksa normale mi dönecek dedi ama ben yinede onkolojiye randevu aldım sonuçta yerinde göstermek istedim cuma günü de oraya gitcem teşekkür ederim soran herkesden 🥰 iyiki varsınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar gittim bugun hastaneye o karnımdaki kanser hücresi bi yükselip bi iniyomuş 1 ay sonra tekrar kan ver dedi bakalım yükselecek mi yoksa normale mi dönecek dedi ama ben yinede onkolojiye randevu aldım sonuçta yerinde göstermek istedim cuma günü de oraya gitcem teşekkür ederim soran herkesden 🥰 iyiki varsınız
Ay inşallah normale döner canım ya 🤲🏻.

Tüm sayfalar yüklendi.