Kizlarr uyumayanlar buyursun posta🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlarr uyumayanlar buyursun posta🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,022 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarr uyumayanlar buyursun posta🤭
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Nasılsınız güzel anneler ne var ne yok vallha bende durumlar stabil açıkçası Kızım çok hasta onunla ugrasiyorum umarim Allah'ım izniyle düzelcek sizlerde kendinize çok dikkat edin ortalıkta çok felâket bir salgın var Rabbim şifa bekleyen hastalara Şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🙏
Bir konuya da deyinmek istiyorum ülkemizde 24 saate içinde 12 şehit verdik Rabbim Ailelerine sabır versin Ateş düştü hepsinin ocaklarina kim bilir ne yarınları vardı hepsinin yarım kaldı Rabbim sabır versin 🤲🙏😔

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Nasılsınız güzel anneler ne var ne yok vallha bende durumlar stabil açıkçası Kızım çok hasta onunla ugrasiyorum umarim Allah'ım izniyle düzelcek sizlerde kendinize çok dikkat edin ortalıkta çok felâket bir salgın var Rabbim şifa bekleyen hastalara Şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🙏
Bir konuya da deyinmek istiyorum ülkemizde 24 saate içinde 12 şehit verdik Rabbim Ailelerine sabır versin Ateş düştü hepsinin ocaklarina kim bilir ne yarınları vardı hepsinin yarım kaldı Rabbim sabır versin 🤲🙏😔
Hayırlı geceler canım benim iyiyim asenam oturuyorum canım benim sen napiyorsun bolca amin amin amin

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Buna şükür canım ben hastayım sizede çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah aynen ateş düştüğü yeri yakıyor rabbim annelerine babalarına sabır versin inşallah 😔😔 sen ne yapıyorsun nasılsın

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Buna şükür canım ben hastayım sizede çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inşallah aynen ateş düştüğü yeri yakıyor rabbim annelerine babalarına sabır versin inşallah 😔😔 sen ne yapıyorsun nasılsın
Allah razı olsun kuzum sanada Çok geçmiş olsun canım benim hastaneler vallha tıklım tıklım 😔
Amin kuzum amin🙏🤲
Bende naoiyim kuzu idare ediyorum vallaha metal olarak çökmüş durumdayım ama yılmadım yıkılmadım ayaktayım hesabı🫣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyyy teyzesi onu yesin şifa olsun kuzuma canım daha uyumadı ağlayıp duruyor 🤦‍♀️
Oyyyy minnoş teyzesi💕
Uykuları nasıl kuzu düzensiz mi halen dış ciktimi bu arada kuzu

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun kuzum sanada Çok geçmiş olsun canım benim hastaneler vallha tıklım tıklım 😔
Amin kuzum amin🙏🤲
Bende naoiyim kuzu idare ediyorum vallaha metal olarak çökmüş durumdayım ama yılmadım yıkılmadım ayaktayım hesabı🫣

Oyyyy minnoş teyzesi💕
Uykuları nasıl kuzu düzensiz mi halen dış ciktimi bu arada kuzu
Çok sağol bitanem aynen vallahi sırf hastaneye gitmemek için bütün karışımları yapıp ićiyorum 🤭 aman canım anneler yıkılırsa evdeki herkes yıkılır rabbim sağlık versin inşallah sanada

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi şükür canım çocukları uyutmaya çalışıyorum
Allah şifa versin inşallah canım benim bizde geçen hafta atlattık ya salgın var
Rabbim şehit ailelerinin yakınlarına sabır versin inşallah çok üzüldüm

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok sağol bitanem aynen vallahi sırf hastaneye gitmemek için bütün karışımları yapıp ićiyorum 🤭 aman canım anneler yıkılırsa evdeki herkes yıkılır rabbim sağlık versin inşallah sanada
İç iç kuzu sirke feln iç hep Rabbim şifa versin inşallah🤲🙏♥️
Sorma kendimde hastayım kendi hastalığama yanamadim boğazlar şiş sağ tarafıma boynum dönmüyor o derece vallha

İyi şükür canım çocukları uyutmaya çalışıyorum
Allah şifa versin inşallah canım benim bizde geçen hafta atlattık ya salgın var
Rabbim şehit ailelerinin yakınlarına sabır versin inşallah çok üzüldüm
Bu seferki hastalık en çok çocukları etkiliyormus Rabbim evlatlarimizi korusun Yaradanim 😔🙏🤲
Amin kuzum amin bende çok üzüldüm yeni evli olan yeni bebejleri olan hamile olan Rabbim sabır versin 🤲🙏

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
İç iç kuzu sirke feln iç hep Rabbim şifa versin inşallah🤲🙏♥️
Sorma kendimde hastayım kendi hastalığama yanamadim boğazlar şiş sağ tarafıma boynum dönmüyor o derece vallha
İçiyorum canım ayy dikkat et doktora gitseydin elma sirkesi iyi geliyor canım birde sıcak tut boğazını boynunu ballı ıhlamur bitki çayları iç şifa olsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar