Kizlarr uyumayanlar buyursun posta🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlarr uyumayanlar buyursun posta🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,023 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarr uyumayanlar buyursun posta🤭
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İçiyorum canım ayy dikkat et doktora gitseydin elma sirkesi iyi geliyor canım birde sıcak tut boğazını boynunu ballı ıhlamur bitki çayları iç şifa olsun inşallah
Sirke kalmamış evde dün çıktık hastaneden ztn yarın aldircam eşime sıra gelmiyor ki bana doktora gitmeye🤭 bugün vallha mide allak bullak oldu ne bulduysak icctim ama sağ tarafa hiç dönmüyor dokunamiyorum bile resmen şişme anını hissettim bı anda şişti 🤭

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsınız güzel anneler ne var ne yok vallha bende durumlar stabil açıkçası Kızım çok hasta onunla ugrasiyorum umarim Allah'ım izniyle düzelcek sizlerde kendinize çok dikkat edin ortalıkta çok felâket bir salgın var Rabbim şifa bekleyen hastalara Şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🙏
Bir konuya da deyinmek istiyorum ülkemizde 24 saate içinde 12 şehit verdik Rabbim Ailelerine sabır versin Ateş düştü hepsinin ocaklarina kim bilir ne yarınları vardı hepsinin yarım kaldı Rabbim sabır versin 🤲🙏😔
Ben iyim benimde kızım rahatsız hep hasta oluyo premeture bı bebek bünyesi çok zayıf bende napsam olmuyo evet çok salgın var aşırı derecede inşallah buran önce ilesiler sen nasılsın ben hiç iyi deglim daha 8 haftalik mide bulantısı dan artık bişey yiyemez hale geldim aminn şehit askerlerimizin ailelerin sevdiklerine bol sabır versin 🤲🥲

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ben iyim benimde kızım rahatsız hep hasta oluyo premeture bı bebek bünyesi çok zayıf bende napsam olmuyo evet çok salgın var aşırı derecede inşallah buran önce ilesiler sen nasılsın ben hiç iyi deglim daha 8 haftalik mide bulantısı dan artık bişey yiyemez hale geldim aminn şehit askerlerimizin ailelerin sevdiklerine bol sabır versin 🤲🥲
Benimde çocuklar hep hasta oliyor kuzu o kadar dikkat etmeme rağmen bir yere çıkarmama rağmen nerden ne kapıyor genede hasta olmayı basariyolar bende çok iyi sayılmam metal olrak çökmüş durumdayım açıkçası çocuklar hasta olunca dünya üstüme yıkılmış gibi hissediyorum😔
Doktora gittim mi kuzu yakın zamanda veya gideceksen bu mide bulantılarım için ilaç verir sana bı nebzede olsa rahatlatır seni ☺️
Amin canım aminn Rabbim sabır versin inşallah 🙏🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İç iç kuzu sirke feln iç hep Rabbim şifa versin inşallah🤲🙏♥️
Sorma kendimde hastayım kendi hastalığama yanamadim boğazlar şiş sağ tarafıma boynum dönmüyor o derece vallha
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu seferki hastalık en çok çocukları etkiliyormus Rabbim evlatlarimizi korusun Yaradanim 😔🙏🤲
Amin kuzum amin bende çok üzüldüm yeni evli olan yeni bebejleri olan hamile olan Rabbim sabır versin 🤲🙏
Amin canım amin inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Nasılsınız güzel anneler ne var ne yok vallha bende durumlar stabil açıkçası Kızım çok hasta onunla ugrasiyorum umarim Allah'ım izniyle düzelcek sizlerde kendinize çok dikkat edin ortalıkta çok felâket bir salgın var Rabbim şifa bekleyen hastalara Şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🙏
Bir konuya da deyinmek istiyorum ülkemizde 24 saate içinde 12 şehit verdik Rabbim Ailelerine sabır versin Ateş düştü hepsinin ocaklarina kim bilir ne yarınları vardı hepsinin yarım kaldı Rabbim sabır versin 🤲🙏😔
Ah ah evet sabah beri onlara üzülüuorum adet düştüğü yeri yakıyor ama dağda bzim için csn veriyorlar haklarını asla ödeyemeyiz rabbim geride bıraktıklarına sabır versin inşllah🤲🏻.

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Sirke kalmamış evde dün çıktık hastaneden ztn yarın aldircam eşime sıra gelmiyor ki bana doktora gitmeye🤭 bugün vallha mide allak bullak oldu ne bulduysak icctim ama sağ tarafa hiç dönmüyor dokunamiyorum bile resmen şişme anını hissettim bı anda şişti 🤭
Çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin inşallah bi tülbentle sar sıcak tut boynunu

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ah ah evet sabah beri onlara üzülüuorum adet düştüğü yeri yakıyor ama dağda bzim için csn veriyorlar haklarını asla ödeyemeyiz rabbim geride bıraktıklarına sabır versin inşllah🤲🏻.
Aynen canım çok zor hiç Rabbim sabır versin 🙏🤲😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım rabbim şifa versin inşallah bi tülbentle sar sıcak tut boynunu
Sağol bietanem aynen sarıçam şimdi Laren uyusunda aklımda

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Şehitlerimizin mekanı cennet olsun yaktılar içimizi yigitlerimiz aslan gibi ana kuzuları efendimize komşu olsunlar ben napiyom onu yazım perde yıkadım onu astım pencere sildim bir tepside börek yaptım şuan kızımla uğraşıyorum durmuyor şöminenin üstüne çıkmaya calisiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar