Kizlarr uyumayanlar buyursun posta🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlarr uyumayanlar buyursun posta🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 866 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarr uyumayanlar buyursun posta🤭
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Nasılsınız güzel anneler ne var ne yok vallha bende durumlar stabil açıkçası Kızım çok hasta onunla ugrasiyorum umarim Allah'ım izniyle düzelcek sizlerde kendinize çok dikkat edin ortalıkta çok felâket bir salgın var Rabbim şifa bekleyen hastalara Şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🙏
Bir konuya da deyinmek istiyorum ülkemizde 24 saate içinde 12 şehit verdik Rabbim Ailelerine sabır versin Ateş düştü hepsinin ocaklarina kim bilir ne yarınları vardı hepsinin yarım kaldı Rabbim sabır versin 🤲🙏😔
Merhaba canım evet şehitlere o kadar çok üzülüyorum ki varya 🥺 Allah ailelerine sabır versin inşallah çok zor 🥺 benim işim hiç bitmiyor gerçekten eskisi kadar aktifte değilim hastayim burnum tutuluyor sağ gözüm ağrıyor çapaklaniyor iki tane çocuğum var ev işi hiç bitmiyor evimiz yapılıyor usta gelip gidiyor nebileyim amman yoruluyorm tarla işi vardı o da bitti şükür benlik değil de yemeklerini yapıyordum bazen 20 kişilerdi bazen 15 çok yoruldum bir haftadır varya

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bu ara gunluk bir kelime öğreniyoruz Türkçe İngilizce
Ayyy maşallah kuzuma 🧿💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba canım evet şehitlere o kadar çok üzülüyorum ki varya 🥺 Allah ailelerine sabır versin inşallah çok zor 🥺 benim işim hiç bitmiyor gerçekten eskisi kadar aktifte değilim hastayim burnum tutuluyor sağ gözüm ağrıyor çapaklaniyor iki tane çocuğum var ev işi hiç bitmiyor evimiz yapılıyor usta gelip gidiyor nebileyim amman yoruluyorm tarla işi vardı o da bitti şükür benlik değil de yemeklerini yapıyordum bazen 20 kişilerdi bazen 15 çok yoruldum bir haftadır varya
Amin kuzum amin 🤲🙏😔
Sanada çok geçmiş olsun kuzum dikkat et çocuklarda kendine ortalık cok fena doktara bı gitseydin keşke
Rabbim yardimcij olsun kuzum 2 çocukla 15 20 kisiye yemek yapmak Rabbim kolaylık versin🙏🤲😔

Amin kuzum amin 🤲🙏😔
Sanada çok geçmiş olsun kuzum dikkat et çocuklarda kendine ortalık cok fena doktara bı gitseydin keşke
Rabbim yardimcij olsun kuzum 2 çocukla 15 20 kisiye yemek yapmak Rabbim kolaylık versin🙏🤲😔
🙏🤲💕

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimde çocuklar hep hasta oliyor kuzu o kadar dikkat etmeme rağmen bir yere çıkarmama rağmen nerden ne kapıyor genede hasta olmayı basariyolar bende çok iyi sayılmam metal olrak çökmüş durumdayım açıkçası çocuklar hasta olunca dünya üstüme yıkılmış gibi hissediyorum😔
Doktora gittim mi kuzu yakın zamanda veya gideceksen bu mide bulantılarım için ilaç verir sana bı nebzede olsa rahatlatır seni ☺️
Amin canım aminn Rabbim sabır versin inşallah 🙏🤲
Evet cnm gitdim pazartesi yarın tekrar gidicem yardircam hem kızımida goturcemcem bakalım nekadar üstüne düşersek bence okadar çok hasta oluyorlar

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ayyy maşallah kuzuma 🧿💕

Amin kuzum amin 🤲🙏😔

Amin kuzum amin 🤲🙏😔

🙏🤲💕
Amin amin inşallah canım benim teşekkür ederim Allah razı olsun 💕 gözlerim kötü ya birisi geçti şimdi öbürü öyle ağrıyor akıyor sulanıyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynen cnm sizede çok geçmiş olsun çabucak ilesir bebisler 17 aylık kızım
Amin kuzu Allah razı olsun hangi ayda doğdu minnak

Amin amin inşallah canım benim teşekkür ederim Allah razı olsun 💕 gözlerim kötü ya birisi geçti şimdi öbürü öyle ağrıyor akıyor sulanıyor
Kıyamam yaaaa kuzum benim doktara gittin mi

Tüm sayfalar yüklendi.