Kızlarr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlarr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,184 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlarr
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ahahaha sende iyiisni yaptın aslında evet ara olunca zor oluyor bunu kendi ailem de de gördüm ama işte insan cesaret edemiyor . Kayra çok nazlım bir çocuk bütün sevgi onun üstünde iken sevginin bölünmesi onu baya üzer diye düşünüyorum
Asıl sevgi bölünmezse ilerde kardeşi olunca daha ćok üzülüp kıskanır benim abimin kızından biliyorum ama şuan kayra küçük kardeşi olsa kıskanmayı bilmez onunla büyür benim oģlum kayradan bir kaç ay büyükken kardeşi oldu şuan biri tek kalsa öbürü hemen kardeşini arıyor çünkü arkadaş gibiler hep beraber oyunlar oynuyorlar herşeyi beraber yapıyorlar

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Selamınaleyküm prensesler… biliyorsunuz 2 ay önce filan teyzem düşük yaptı demiştim bugun öğrendim yeniden gebe kalmış 😍😍 aşırı mutlu oldum onun adına sizinlede paylaşmak istedim 😍😍..

Bu arada bir sorum 2 gündüe filan göğüslerim aşırı şişiyoe ve acıyor kayra bugun hafif göğüsümw dokundu aniden süt fışkırdı ama acısı geçmiyor emzirmeme rağmen aniden neden bu kadar fazla süt üretmeye başladı açıkçası biraz korktum 🤦🏻‍♀️
Gözünüz aydın kuzum. Allah sağlıkla kavuştursun inşallah 🙏 Kayra aktif emiyorsa süt üretimin fazladır yediklerinle de alakalı tabi emzirmeden sonra sağ bu aralar dikkat et ağrın azalır

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vesvese yapma olur dua sonra başına gelir kız 😂 aslında kayra için sevinirim arkadaşı olur
Kendin yahya ya yap o zaman 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Asıl sevgi bölünmezse ilerde kardeşi olunca daha ćok üzülüp kıskanır benim abimin kızından biliyorum ama şuan kayra küçük kardeşi olsa kıskanmayı bilmez onunla büyür benim oģlum kayradan bir kaç ay büyükken kardeşi oldu şuan biri tek kalsa öbürü hemen kardeşini arıyor çünkü arkadaş gibiler hep beraber oyunlar oynuyorlar herşeyi beraber yapıyorlar
Ya ne güzel aslında bende kardeşimle beraber büyüdüm aramızda 2 yaş var tam bilmiyorum ya

Gözünüz aydın kuzum. Allah sağlıkla kavuştursun inşallah 🙏 Kayra aktif emiyorsa süt üretimin fazladır yediklerinle de alakalı tabi emzirmeden sonra sağ bu aralar dikkat et ağrın azalır
Allah razı oslun kuzum tamma canım öyle yapıp deneyşm birde. Sen nasılsın kuzum zeynep nasıl

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kendin yahya ya yap o zaman 😂😂

Ya ne güzel aslında bende kardeşimle beraber büyüdüm aramızda 2 yaş var tam bilmiyorum ya

Allah razı oslun kuzum tamma canım öyle yapıp deneyşm birde. Sen nasılsın kuzum zeynep nasıl
Hakkında hayırlısı olsun inşallah

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Selamınaleyküm prensesler… biliyorsunuz 2 ay önce filan teyzem düşük yaptı demiştim bugun öğrendim yeniden gebe kalmış 😍😍 aşırı mutlu oldum onun adına sizinlede paylaşmak istedim 😍😍..

Bu arada bir sorum 2 gündüe filan göğüslerim aşırı şişiyoe ve acıyor kayra bugun hafif göğüsümw dokundu aniden süt fışkırdı ama acısı geçmiyor emzirmeme rağmen aniden neden bu kadar fazla süt üretmeye başladı açıkçası biraz korktum 🤦🏻‍♀️
Maşallah maşallah ne güzel sütlüsun aysenur 🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar