Kızlarr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlarr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,170 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlarr
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selamınaleyküm prensesler… biliyorsunuz 2 ay önce filan teyzem düşük yaptı demiştim bugun öğrendim yeniden gebe kalmış 😍😍 aşırı mutlu oldum onun adına sizinlede paylaşmak istedim 😍😍..

Bu arada bir sorum 2 gündüe filan göğüslerim aşırı şişiyoe ve acıyor kayra bugun hafif göğüsümw dokundu aniden süt fışkırdı ama acısı geçmiyor emzirmeme rağmen aniden neden bu kadar fazla süt üretmeye başladı açıkçası biraz korktum 🤦🏻‍♀️
Aleykümselam kuzum gözünüz aydın rabbim sağlıkla kucağına almasini nasip etsin inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Selamınaleyküm prensesler… biliyorsunuz 2 ay önce filan teyzem düşük yaptı demiştim bugun öğrendim yeniden gebe kalmış 😍😍 aşırı mutlu oldum onun adına sizinlede paylaşmak istedim 😍😍..

Bu arada bir sorum 2 gündüe filan göğüslerim aşırı şişiyoe ve acıyor kayra bugun hafif göğüsümw dokundu aniden süt fışkırdı ama acısı geçmiyor emzirmeme rağmen aniden neden bu kadar fazla süt üretmeye başladı açıkçası biraz korktum 🤦🏻‍♀️
Çok sevindim canım teyzem adına sağlıkla kucağına almayı nasip etsin çok emmiyosa göğsünde doluysa ağrı yapabilir ben mastit olmuşdum bilirim o ağrıyi günlerce açısından aglamisdim bı gogsumu emmemisdi tıkanıklık vardı sagdigimda sut gelirdi ama emmezdi aman dikkat ette mastit olma biseye benzemiyo valla sende sağ bakalım varsa pompan geçerse anlarsn zaten

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

Canım ek gıdaya başlayınca eskisi gibi çok emmeyebilir o yüzden bendede bu aralar süt çok birikiyo korkma istersen bi öğün az ver bolca emzir boşalt göğsünü yada göğüs pompası varsa onunla sağ canım geçmiş olsun 🥰teyzen için de gözün aydın canım sağlıkla kucağına alsın inşallah 🤲❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok sevindim canım teyzem adına sağlıkla kucağına almayı nasip etsin çok emmiyosa göğsünde doluysa ağrı yapabilir ben mastit olmuşdum bilirim o ağrıyi günlerce açısından aglamisdim bı gogsumu emmemisdi tıkanıklık vardı sagdigimda sut gelirdi ama emmezdi aman dikkat ette mastit olma biseye benzemiyo valla sende sağ bakalım varsa pompan geçerse anlarsn zaten
Ölüyprum kız dün gece aniden üşüme ile beraber göğüs ağrısı geldi 🤦🏻‍♀️🥺. Sabaha kadar titredim resmen eşim ateşin yon diyor ama bana sor ölüyorum sandım göğüsüm heo enfeksiyon olmuş kayra sabahtan beri bir kere bile emmedi kafayı yiyecem duşa girdim o biraz iyi geldi şimdi enfeksiyon olan göğüsümü sağıyorum sürekli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayşenur oğlum bugün çok şükür iyi ama orta da diş yok 😊 diş olması gerekmez mi
Hayır canım . Ne zaöan çıkacağını bilemeyiz ki şükür iyi olsunda diş çıkar canım

en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ölüyprum kız dün gece aniden üşüme ile beraber göğüs ağrısı geldi 🤦🏻‍♀️🥺. Sabaha kadar titredim resmen eşim ateşin yon diyor ama bana sor ölüyorum sandım göğüsüm heo enfeksiyon olmuş kayra sabahtan beri bir kere bile emmedi kafayı yiyecem duşa girdim o biraz iyi geldi şimdi enfeksiyon olan göğüsümü sağıyorum sürekli

Hayır canım . Ne zaöan çıkacağını bilemeyiz ki şükür iyi olsunda diş çıkar canım
insaALLAH canim 🤗

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank

Öyle oluyo kuzum ben afedersin tualete gitmek istemezdim üstüme kar yağardı sanki yatakdan çıkınca sağ canım inan hem emzirmek hem sağmak iyi geliyo bana duşda iyi gelmedi sagolsun bı arkadaş elektrikli pompasını vermisdi manuelde sağamamisdim ben

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öyle oluyo kuzum ben afedersin tualete gitmek istemezdim üstüme kar yağardı sanki yatakdan çıkınca sağ canım inan hem emzirmek hem sağmak iyi geliyo bana duşda iyi gelmedi sagolsun bı arkadaş elektrikli pompasını vermisdi manuelde sağamamisdim ben
Kız sabah eşim allah razı olsun kayraya baktı sabahın köründe 2 saat suda bekledim sonra ayıptır söylmesi eşim masaj yaptı kocaman kitle var resmen 🤦🏻‍♀️. Bugun sağdım pompa ile sonra kayraya sürekli o göğüsümü verdim şükür şuanlık ağrı yok ama üşüme hala devM ediyor . Aşırı mide bulantısı yaptı bşrde istifra etmeden rahatlayamadım resmen 🥺🥺.

Canım ek gıdaya başlayınca eskisi gibi çok emmeyebilir o yüzden bendede bu aralar süt çok birikiyo korkma istersen bi öğün az ver bolca emzir boşalt göğsünü yada göğüs pompası varsa onunla sağ canım geçmiş olsun 🥰teyzen için de gözün aydın canım sağlıkla kucağına alsın inşallah 🤲❤️
Sağdım kuzum buyn mastit oldum @Baharrr bana dün demişti ama ben mastit olmam diye önlem almamıştım gece yarısı titreme ve göğüs ağrısı ile uyandım şuan sol göğüsümden komple enfekstın geliyor sütle beraber sağıp sağıp kayraya veriyorum biraz olsun rahatladım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar