Sorum var Kızlarrr depremmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nisabr tarafından oluşturulan Kızlarrr depremmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,009 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrr depremmm
Konbuyu başlatan nisabr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nisabr

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin amin inşallah inanın korkuyorum.o.ki.deprem de çok zor kaçtık evden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah canım benim inşallah ❤️ dün yazıldık canm oda çok küçük kaynnm Ka babam da var eşimde gelir Malatyaya geldikçe iki de biz birde bebek zor olur gerckten ama ne yapalım
Ben de çok korkuyorum canım artık Rabbime sigindik korusun bizleri inşallah

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ben de çok korkuyorum canım artık Rabbime sigindik korusun bizleri inşallah
İnşallah Canm benim inşallah Allah'a emanetiz zatn başka çaremiz yok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Abla sabahın köründe uyandım bütün evi supurdum sildim dün halı yıkamıştim onları serdim bordürü yemek yaptım çocuklar zaten anlatamam hiç durmuyolar misafir odamı temizledim bugün pencereleri koskocaman bir görsen camekanlı birde 3 tane sil.sil bitmiyor şimdi de yatak odami temizleyecem çocuklara çizgi film açtım abur cubur çerez verdim izliyorlar dalmisken bari o odamıda bitireyim dün 8 tane halimida yıkamaya gönderdim birde bizim ev mübarek 6 oda odaları kocaman balkonları kocaman hergun yıkıyorum yine aynı bitmiyor iş vallahi yaa oruç ta tutuyorum üstüne bitiyorum
Maşallah canım ama hasta olursun üşütme ha sancı tutar ayaklarını sıcak tut canım dikkat et eline sağlık kız bnde sıkılıyorm yapıyorum iki doğuma gittiğim güne kadar hep iş yaptım vAllahi billahi eline koluna sağlık iyi etmissinnn vAlla ❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar