Sorum var Kızlarrr depremmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nisabr tarafından oluşturulan Kızlarrr depremmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,005 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrr depremmm
Konbuyu başlatan nisabr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nisabr

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aynen öyle canım çok doğru dedin Allah insanlara durun durun diyor resmen ama insanlar hala aynı vAlla şükür vs hiç bir şey yok vAlla duruma göre gideceğim kız zor olur ama burda hep korkmaktansa gidelim daha iyi çocuklarım için daha iyi olur birdaha inşallah ülkece yaşamayız inşallah ya kız yanında ne götürebildi ki hicc
Aynen öyle abla hakkında hayırlısı olsun ❤️🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aynı bende çarşıya markete vs gittim 4 5 yere yoruldum vAlla sen ne yaptın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah Canm bnm ❤️
Abla sabahın köründe uyandım bütün evi supurdum sildim dün halı yıkamıştim onları serdim bordürü yemek yaptım çocuklar zaten anlatamam hiç durmuyolar misafir odamı temizledim bugün pencereleri koskocaman bir görsen camekanlı birde 3 tane sil.sil bitmiyor şimdi de yatak odami temizleyecem çocuklara çizgi film açtım abur cubur çerez verdim izliyorlar dalmisken bari o odamıda bitireyim dün 8 tane halimida yıkamaya gönderdim birde bizim ev mübarek 6 oda odaları kocaman balkonları kocaman hergun yıkıyorum yine aynı bitmiyor iş vallahi yaa oruç ta tutuyorum üstüne bitiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar