Sorum var Kızlarrr depremmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nisabr tarafından oluşturulan Kızlarrr depremmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,010 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrr depremmm
Konbuyu başlatan nisabr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nisabr

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Rica ederim kuzum sendende Allah razı olsun ❤️
İnşallah kuzum düzene girecek herşey
Senden de canım benim inşallah ya Allah büyük bekleyip göreceğim cnm bnm annm tek yaşıyor onlarn bir parça ev Ekim'de öbürü Kasım da teslim olacak inşallah bir sorun olmazsa kademeli olarak anneme hangi etapta verilir bilmym ama oda köyde bnde diyorum sorun yapmasalrda gitsem annemle bu sene otursam seneye de güzelce evimizi yaptrrz bu şeyin içinde kimse demez zaten annesinde oturuyor diye bziimklr belki söylenir 😏😏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Senden de canım benim inşallah ya Allah büyük bekleyip göreceğim cnm bnm annm tek yaşıyor onlarn bir parça ev Ekim'de öbürü Kasım da teslim olacak inşallah bir sorun olmazsa kademeli olarak anneme hangi etapta verilir bilmym ama oda köyde bnde diyorum sorun yapmasalrda gitsem annemle bu sene otursam seneye de güzelce evimizi yaptrrz bu şeyin içinde kimse demez zaten annesinde oturuyor diye bziimklr belki söylenir 😏😏
İnşaallah kuzum inşallah ya konut yapılmıcak mi şimdi size

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
İnşaallah kuzum inşallah ya konut yapılmıcak mi şimdi size
Kaynbbama yapılacak cnm malesef biz bir şeyden faydalanmyrz ya mecbur kendi imkanlarmzla yaptıracağız ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaynbbama yapılacak cnm malesef biz bir şeyden faydalanmyrz ya mecbur kendi imkanlarmzla yaptıracağız ya
İki ev vardı ama kışın ayrı yazın beraberdik diye daha evimiz yoktu bu sene baslyacktk

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İki ev vardı ama kışın ayrı yazın beraberdik diye daha evimiz yoktu bu sene baslyacktk
Niye ki kuzum Allah Allah size niye yapılmıcak

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Niye ki kuzum Allah Allah size niye yapılmıcak
Aynı evde iki aile aynı ikametgah diye canım ya malesef biz hiç şeyden faydalanmyrz gerckten zor olacak ama bakalım annemlerin orası bu sene biter aramız 10 dk var yok arabayla köy de işte bnde oraya gideyim diyorum mantıklısı da o bizimkilere yapılacak daha ne yeri belli ne proje hiç bir şeyi belli değil 2.5 sene sürer diyorlar devletin verdiği yeri millet kabul etmiyor demiyorlar ki fayın üzerine ev yapılmaz mahlle mahlle tek tek yıkıp harifyet çekip tek tek ev yapmaz ama insanlr anlamıyor bunu bizlerde mağdur oluyoruz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aynı evde iki aile aynı ikametgah diye canım ya malesef biz hiç şeyden faydalanmyrz gerckten zor olacak ama bakalım annemlerin orası bu sene biter aramız 10 dk var yok arabayla köy de işte bnde oraya gideyim diyorum mantıklısı da o bizimkilere yapılacak daha ne yeri belli ne proje hiç bir şeyi belli değil 2.5 sene sürer diyorlar devletin verdiği yeri millet kabul etmiyor demiyorlar ki fayın üzerine ev yapılmaz mahlle mahlle tek tek yıkıp harifyet çekip tek tek ev yapmaz ama insanlr anlamıyor bunu bizlerde mağdur oluyoruz
Ya Aynen kuzum seni düşündüğün en mantıklısı sen de annenlere gidersin kuzum ya ne yapacağım Rabbim yardım etsin inşallah

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Ya Aynen kuzum seni düşündüğün en mantıklısı sen de annenlere gidersin kuzum ya ne yapacağım Rabbim yardım etsin inşallah
Bence de yapacak birşey yok kimse halden anlamıyor ya Malatya'da ki ev 4 katlı 12 daire ilk kat bizim yüksek oraya da gtmk istemym orası sağlam en mantıklısı müstakil ay Allah'ım bir çıkar yol gösterir insallah ya

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bence de yapacak birşey yok kimse halden anlamıyor ya Malatya'da ki ev 4 katlı 12 daire ilk kat bizim yüksek oraya da gtmk istemym orası sağlam en mantıklısı müstakil ay Allah'ım bir çıkar yol gösterir insallah ya
Merak etme kuzum Rabbim bir kapıyı kapadıysa bir kapıyı da açar inşallah size Allah'tan ümit kesilmez vallahi kuzum artık bu depremden sonra biz bizle artık korkuyoruz bizim evde 3 katlı yani artık korkuyorum ya eşim de bakalım müstakil bir ev düşünüyoruz ama arsa da yaptırmayı düşünüyoruz ama bakalım nasip çünkü ev yani yapısı olarak eski biri hani içi eski değil ama yani çoktan yapılmış bir ev yani korkuyor insan ları oluyor her gün her yerde deprem oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar