Sorum var Kızlarrr depremmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nisabr tarafından oluşturulan Kızlarrr depremmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,006 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrr depremmm
Konbuyu başlatan nisabr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nisabr

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynen bencede git canım bak lüks yerde oturanlar evlerine giremediler ama müstakil ev de oturanlar paşa paşa oturdular Allah hep mesaj veriyor ama anlayan yok para mal mülk hepsi bosss
Aynen öyle canım çok doğru dedin Allah insanlara durun durun diyor resmen ama insanlar hala aynı vAlla şükür vs hiç bir şey yok vAlla duruma göre gideceğim kız zor olur ama burda hep korkmaktansa gidelim daha iyi çocuklarım için daha iyi olur birdaha inşallah ülkece yaşamayız inşallah ya kız yanında ne götürebildi ki hicc

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle canım çok doğru dedin Allah insanlara durun durun diyor resmen ama insanlar hala aynı vAlla şükür vs hiç bir şey yok vAlla duruma göre gideceğim kız zor olur ama burda hep korkmaktansa gidelim daha iyi çocuklarım için daha iyi olur birdaha inşallah ülkece yaşamayız inşallah ya kız yanında ne götürebildi ki hicc
Aynen öyle kuzum

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah bnde birda öyleyim ay doğurup sağ salim bir gitseydik ya ne kadar korkuyorm.maltya da hissedlms 😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah sonumuzu hayır etsin
Amin inşallah canım

Çok geçmiş olsun canım rabbim bir daha hiç kimseye yaşatmasın inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
He vAlla dün yazıldık konteyner e oncedn toplu yerde olacaktı dip dibe şimdi ayrı yerlere konulacak o yüzden yazıldık zatn kaynimda alacakti
Rabbim yardımcınız olsun inşaallah canım benim ❤️

He vAlla dün yazıldık konteyner e oncedn toplu yerde olacaktı dip dibe şimdi ayrı yerlere konulacak o yüzden yazıldık zatn kaynimda alacakti
Daha konteyner çıkmadimi size

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Amin inşallah canım

Çok geçmiş olsun canım rabbim bir daha hiç kimseye yaşatmasın inşallah
Amin amin inşallah inanın korkuyorum.o.ki.deprem de çok zor kaçtık evden

Rabbim yardımcınız olsun inşaallah canım benim ❤️

Daha konteyner çıkmadimi size
Amin inşallah canım benim inşallah ❤️ dün yazıldık canm oda çok küçük kaynnm Ka babam da var eşimde gelir Malatyaya geldikçe iki de biz birde bebek zor olur gerckten ama ne yapalım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Amin amin inşallah inanın korkuyorum.o.ki.deprem de çok zor kaçtık evden

Amin inşallah canım benim inşallah ❤️ dün yazıldık canm oda çok küçük kaynnm Ka babam da var eşimde gelir Malatyaya geldikçe iki de biz birde bebek zor olur gerckten ama ne yapalım
E kayınvalidenler ayrı yazılsın kuzum nasıl olucak öyle

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
E kayınvalidenler ayrı yazılsın kuzum nasıl olucak öyle
Canım iki ev vardı Malatya merkez sağlam koydeki evde bu sene eşim bn oğlum vardk onların da ikametgah i köyde o yüzden aynı evde ikametgah adresi gözüktüğü için olmuyor galiba ya

Canım iki ev vardı Malatya merkez sağlam koydeki evde bu sene eşim bn oğlum vardk onların da ikametgah i köyde o yüzden aynı evde ikametgah adresi gözüktüğü için olmuyor galiba ya
Bnde diyorum gidince belediye va ile görüşelim bize fazla almayn varsa versin çünkü yazın kimse gidip o belli yerleerdekimde oturmaz sallantı da hala devam ediyor ev yapmamzda çok zor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yaa anladım kuzum öyle ise olmaz zaten herşey yoluna girecek inşaallah kuzum yeter ki iyi ol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar