Sorum var kizlarrr kiloo 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselcik tarafından oluşturulan kizlarrr kiloo 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,457 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kizlarrr kiloo 😔
Konbuyu başlatan Aselcik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
kızlar ya ben bir türlü kilo veremiyorum yani ekmek şeker kestim yinede olmuyor eşim sürekli davul gibisin şişmissin diyo halbuki kendi benden 10 kilo fazla göbeğide var beni beğenmiyor ya kendine bakmadan acayip sinir oluyorum benim gibi olan varmı sıkıldım bu kilodan ya
Sadece beslenme ile kilo gitmiyor maalesef günlük 10 bin adım ve kardiyo yapmak şart en iyi kardiyo da ip atlamak imkanınız varsa başlayın o zaman gider kilolar 👍👍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
kızlar ya ben bir türlü kilo veremiyorum yani ekmek şeker kestim yinede olmuyor eşim sürekli davul gibisin şişmissin diyo halbuki kendi benden 10 kilo fazla göbeğide var beni beğenmiyor ya kendine bakmadan acayip sinir oluyorum benim gibi olan varmı sıkıldım bu kilodan ya
Kuzum yürüyüş ve spor sana yardımcı olacakirr

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen kendine bak diye söyle şu kocaların fiziksel eleştirileri kesinlikle olmamalı bence ya sinir bozucu sonuçta görüp beğenip evlenmiş artık gönül bağlılığı olsun niye böyleler
evlendiğimde 42 kiloydum o zaman kilo al çocuk gibi duruyon yanımda diyordu şimdide zayıfla çok şişmişsin diyor valla anlamak zor 78 kiloyum 4 çocuk doğurdum illaki kilo olacak anlamıyorlar işte kim ister kilolu olmayı

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bence sana öyle diyeceğine önce bir insan dönüp kendine bakmalı bence seni kıskanıyor ondan zayıfsın diye 😊 bu korse taytlar var zayıflatıyor ben ondan almayı düşünüyorum doğumdan sonra tabi birde yediklerine dikkat etmelisin gerisini boşver sen onlar için yaşamıyorsun takma yani

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Sadece beslenme ile kilo gitmiyor maalesef günlük 10 bin adım ve kardiyo yapmak şart en iyi kardiyo da ip atlamak imkanınız varsa başlayın o zaman gider kilolar 👍👍
yok malesef çocuklarımı evde bırakamam spora zamanım yok aksama kadar boş durmuyor zaten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence sana öyle diyeceğine önce bir insan dönüp kendine bakmalı bence seni kıskanıyor ondan zayıfsın diye 😊 bu korse taytlar var zayıflatıyor ben ondan almayı düşünüyorum doğumdan sonra tabi birde yediklerine dikkat etmelisin gerisini boşver sen onlar için yaşamıyorsun takma yani
zayiflatici tayt var zaten acayip terletiyo 2 gündür düzenli giyiyorum ev işi yaparken bile ter atıyorum inşallah veririm kiloları

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
evlendiğimde 42 kiloydum o zaman kilo al çocuk gibi duruyon yanımda diyordu şimdide zayıfla çok şişmişsin diyor valla anlamak zor 78 kiloyum 4 çocuk doğurdum illaki kilo olacak anlamıyorlar işte kim ister kilolu olmayı
Demekki huyu öyle canım o zaman da yorum yapıyormuş Allah akıl fikir versin inşallah sen hiiiiiç takma kafana

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Hamile misin ? Kilo vermek istiyorsun, yoksa doğum yaptın da kilo vermek istiyorsun bari belirtseydin 😀 neden kilo vermek istediğini 😃

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar