Kizlarrr minnoslar haydi gelin 🥰🥰🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlarrr minnoslar haydi gelin 🥰🥰🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 726 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kizlarrr minnoslar haydi gelin 🥰🥰🥰
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ben uyuyakalmisim😒
Uyandiran yok mu? Yani paslasip birbirinizi kaldirdiginiz biri? Mesela kim erken kalkarsa annemlerle birbirimizi arariz biz. Kiz kardesim annemleri arar, annemler beni, erken kalkarsam ben annemleri ararim.
Bu cumlenden eskilere gittim hep ya. Eskiden mahallede herkes oruc tutardi, sahir vakti evlerine bakardik lambasi yanmayan var mi diye. Yanmayani ya arardik ya da cocuklar olarak bizler yollanir uyandirirdik. Hey gidi gunler heyy.

Allah kabul etsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Uyandiran yok mu? Yani paslasip birbirinizi kaldirdiginiz biri? Mesela kim erken kalkarsa annemlerle birbirimizi arariz biz. Kiz kardesim annemleri arar, annemler beni, erken kalkarsam ben annemleri ararim.
Bu cumlenden eskilere gittim hep ya. Eskiden mahallede herkes oruc tutardi, sahir vakti evlerine bakardik lambasi yanmayan var mi diye. Yanmayani ya arardik ya da cocuklar olarak bizler yollanir uyandirirdik. Hey gidi gunler heyy
Telimi sessize alıyorum kuzum çocuklar en ufak seste uyanıyorlar sadece alarm sesini açıyorum o kadar öbür türlü biri ara ise hemen uyanırlar çocuklar
Aynen kuzum eski günler uyok artik

Tüm sayfalar yüklendi.