Kizlarrr minnoslar haydi gelin 🥰🥰🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlarrr minnoslar haydi gelin 🥰🥰🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 730 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kizlarrr minnoslar haydi gelin 🥰🥰🥰
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Telimi sessize alıyorum kuzum çocuklar en ufak seste uyanıyorlar sadece alarm sesini açıyorum o kadar öbür türlü biri ara ise hemen uyanırlar çocuklar
Aynen kuzum eski günler uyok artik
Esinin telefonu da sessizde o zaman. Ben titresimde birakio yanima aliyorum. Esiminkini biraz uzaga sesli olacak sekilde birakiyoruz. Bana ulasamazlarsa esimi ariyorlar. Bir sekilde uyaniyoruz. Burada komsuluk olsa komsularla paslasirim ama eskisi gibi kalmadi.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sağol canım benim ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤲🤲❤️❤️❤️
🥰🥰🥰

Esinin telefonu da sessizde o zaman. Ben titresimde birakio yanima aliyorum. Esiminkini biraz uzaga sesli olacak sekilde birakiyoruz. Bana ulasamazlarsa esimi ariyorlar. Bir sekilde uyaniyoruz. Burada komsuluk olsa komsularla paslasirim ama eskisi gibi kalmadi.
Aynen eskisi gibi komsuluk kalmadi yaa😕🤷‍♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yaa evet kuzum eşimin ki titreşimde ama işte çocuk hasta idi onunla uğraştım gece geç uyudum sonra böyle uyanamadim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Oyyyy Kiyamam sana kayra uyanik mi o saate kuzum

Ama ay ole tutulurmu kuzum az cok yesen sanki daha iyi olmaz mi

Bu gece kimse sahur yapmadı sanırım daha uyuyinuz mu Kizlar 😁😁😁😁😁🤩🤩🤩🤩
Evet ecet olmaz nı her gece sahura kalkıyor 😂😂dün gece onu uyutmak için yatağa götürdüm onu uyuturlen bende uyumuşum allahtan br kaç şey atmıştım ağzıma susuzluktan ölüuorum 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.