Sorum var Kızlarrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Kızlarrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 764 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrr
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Doymuyor olabilir
Aslında soyuyor bez sayısı belli ediyor ama memede hemen sıkılıyor ağlamaya başlıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biz daha bu sıcaklara dayanamıyoruz onlar da bunalıyorlardır kuzum sen yine de emzirmeye bırakma illaki emecektir
Az da emse asla emzirmeyi ihmal etmiyorum meme reddi yaşar diye çok korkuyorum 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sıcaktan uyuyamıyordur uyuyamayıncada huzursuz oluyordur sen emzirmeyi bırakma canım çok kalın giydirme rahat etsin
Birtek zıbın giydiriyorum ama uyurken yarım kundak yapıyorum kundaksız asla uyumuyor oda çok terletiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebeğim gün içerisinde toplam yarım saat uyuyor sıcaktan mıdır nedir offff hiç durmuyor emmek istemiyor sizin bebişleriniz ne durumda canlar
Tamamen sıcaktan kuxum düşün bugun ben sabah 10 da kahvaltı soframı hazırladım saat öğleden sonra 2 yada 3 gibi kahvaltı yaptım sıcak hava yüzünden Kayra hiç durmuyor uyuyor uyanıyor sonra tekrar uyumsk için göğüsümü arıyor verince tam daldı diyorum tekrar çığlık çığlığa

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Tamamen sıcaktan kuxum düşün bugun ben sabah 10 da kahvaltı soframı hazırladım saat öğleden sonra 2 yada 3 gibi kahvaltı yaptım sıcak hava yüzünden Kayra hiç durmuyor uyuyor uyanıyor sonra tekrar uyumsk için göğüsümü arıyor verince tam daldı diyorum tekrar çığlık çığlığa
Havalar biraz serinlese çocuklarımız da rahat edecek bizde rahatlayacağız

Tüm sayfalar yüklendi.