Kizlarrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Mirac'ın Annesi🤱💞 tarafından oluşturulan Kizlarrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 704 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kizlarrr
Konbuyu başlatan Mirac'ın Annesi🤱💞
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canım içi için yağlı yoğurt var onu üzerine de sür susam çörek otu da atncanim ben öyle yapıyorum canm birde yumarta sürdün mü daha çabuk kızarıyor pişmiş gibi ama içi çiğ kalıyor yoğurtlu yağ ise daha geç kızarıyor içi de pişiyor canım benim fikrimce yillrdr öyle yaparım
ben hic yemedim tati guzelmi’?

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Yapacak isen yufkayı ortadan 2 ye bil yap canım diğer türlü aşırı hamurlu gibi olur hem 1 yufkadan 2 tane de el açması olmus olur
Tmm canim sağol😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım içi için yağlı yoğurt var onu üzerine de sür susam çörek otu da atncanim ben öyle yapıyorum canm birde yumarta sürdün mü daha çabuk kızarıyor pişmiş gibi ama içi çiğ kalıyor yoğurtlu yağ ise daha geç kızarıyor içi de pişiyor canım benim fikrimce yillrdr öyle yaparım
Öylede denerim sağol canim😘

Benim annemin çok yaptığı bir tarif var patatesli içinde tavuk göğsüde koyuyor bir tepsi için 2 su bardağı süt bir yumurta 2 3 yemek yaşına sıvıyağ bunları çırp sonra patatesi rendele tavuk göğsünü küp küp doğra ilk tavuğu tavaya koy az yağ ile kavur sonra salcasını bahartlsrı koy sonra rendelenmiş patatesi ekle kısıık ateşte az pişir üstüne maydanoz doğra ocağı kapat
Tepsiyi yağla bi tane yufkayı açıp tepsiye ser üstüne o sütlü sosu qz ekle yufka ıslansın sonra 3 4 kat böyle yap ortaya gelecek şekilde patatesli harcını koy tekrar yufka koy sosla oda 3 4 kat olsun en sonra üzerine kalan sosu ekle ve fırına var aşırı lezzetli oluyor bunu peynirli kıymalı da deneyebilirsin fırından çıkınca kendinize göre keser servislersin🥰
Böylede çok güzel ya canim🥰

Ya ben hiç öyle hazır yufkadan yapmadım dedim öylede deniyim arkadaşlar nasil yapıyor üstüne ne katıyor sormak istedim 🙄

Son düzenleme:

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tmm canim sağol😘

Öylede denerim sağol canim😘

Böylede çok güzel ya canim🥰

Ya ben hiç öyle hazır yufkadan yapmadım dedim öylede deniyim arkadaşlar nasil yapıyor üstüne ne katıyor sormak istedim 🙄
Ben yufka çok kullanırım milföy ve yufkayı aynı anda sodayla yapıyorum puf puf harika oluyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende yarın börek yapacağım inşallah.patatesi şimdiden haşlıyorum sabah kahvaltida eşim birazını yesin diye.firinda yapacağım hamur malzemesini anlatır mısın canım sana zahmet
Hazır mı yapacaksin yoksa kendin mi açacaksın kuzum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ewet içersine patates harcı yap nefis istersen tarif verebilirim o yazdığım üzeri için canım yani ailem hep bayılarak yer su böreği gibi kat kat yapmyn canım
tarif yazarsan yarin yaparim
hic yimedim Azeriyim ben bizde pek yapilmaz rusiyadda yok esimde hic yememis tarif verrsen kendi yapdgin tarifu bende yaparim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar