Kızlarrr❤️🌹

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlarrr❤️🌹 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,477 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlarrr❤️🌹
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
M

Maşallah canım benim Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin 🤲 şuan daha iyiyiz canım ama dışarıda fırtına içeride deprem korkusu var bizlere dua edin lütfen hamilelerin duası kabul olur inşallah 🌺🤲
Amin birtanem amin inşallah dualrim sizlerle her zaman kuzum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Herkeze Hayırlı Ramazanlar Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz Nasıl Gidiyor Hamile Olan Arkadaşlarım Gebelik Nasıl Gidiyor Çocuklarınız Nasıl Uzun Süredir Hiç Sohbet Etmiyoruz Post Açmak İstedim Halınızı Hatrınızı Sorayım Dedim 😘😘🥳
21 haftalık olduk kızımla balım 🥰 masal da emekledigi için koşturuyor peşinden napsinn 😂 iyiyiz sağol teyzesi sen nasılsın iyimisin bebiş nasıl 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba Herkeze Hayırlı Ramazanlar Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz Nasıl Gidiyor Hamile Olan Arkadaşlarım Gebelik Nasıl Gidiyor Çocuklarınız Nasıl Uzun Süredir Hiç Sohbet Etmiyoruz Post Açmak İstedim Halınızı Hatrınızı Sorayım Dedim 😘😘🥳
21 haftalık olduk kızımla balım 🥰 masal da emekledigi için koşturuyor peşinden napsinn 😂 iyiyiz sağol teyzesi sen nasılsın iyimisin bebiş nasıl 🥰

Hülya12

Yönetici
Mod
rank

Elhamdülillah iyiyim kuzum bende öyle oturuyorum masal nasıl annesi büyüdümü

Yok kız o daha kötü tanımadığı insanlara gider Allah korusun
Mercek ya🤗🤗☺☺☺

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Elhamdülillah iyiyim kuzum bende öyle oturuyorum masal nasıl annesi bbüyüdü
Büyüyorz da işte hamile halimle arkasında koşturmaca aman düştümu aman ağzını bi yere carpmasin tutunup kalkmak istiyo bende yanında olduğum müddetçe izin veriyorum öyle bı spor yapıyoruz akşama kadar 😂😂

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Büyüyorz da işte hamile halimle arkasında koşturmaca aman düştümu aman ağzını bi yere carpmasin tutunup kalkmak istiyo bende yanında olduğum müddetçe izin veriyorum öyle bı spor yapıyoruz akşama kadar 😂😂
Hahaha baya güzel spor oluyor kuzum kontrole gittinmi 😍😍🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar