Sorum var Kizlarrrr­čśŹ­čśŹ­čśŹ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra taraf─▒ndan olu┼čturulan Kizlarrrr­čśŹ­čśŹ­čśŹ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 311 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 10 yorum ve 3 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Kizlarrrr­čśŹ­čśŹ­čśŹ
Konbuyu ba┼člatan Asra
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Mervercan

Asra

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
11 May─▒s 2021
Kizlar bug├╝n iki ay sonra dokotra gittim 31 haftadsyim bebek 1700 kilo normalmi sizce bide ├žok merak ediyordum ama y├╝z├╝n├╝ g├Âstermedi eli kolu ne varsa kapatm─▒┼č dokitr u─čra┼čt─▒ ka├ž dkka nafile ­čÖä­čÖä kereta bir dahakine g├Âsterir insllh ya

Gamze H├╝meyra

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022
Kizlar bug├╝n iki ay sonra dokotra gittim 31 haftadsyim bebek 1700 kilo normalmi sizce bide ├žok merak ediyordum ama y├╝z├╝n├╝ g├Âstermedi eli kolu ne varsa kapatm─▒┼č dokitr u─čra┼čt─▒ ka├ž dkka nafile ­čÖä­čÖä kereta bir dahakine g├Âsterir insllh ya
Kilosu normal kuzum ileriki haftalarda h─▒zla kilo al─▒r in┼čallah

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-09-17
Gebeli─činizin 29. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k balkaba─č─▒ b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
Kas ve akci─čerler olgunla┼čmaya devam ediyor. kafa geli┼čen beyin s─▒─čabilsin diye daha b├╝y├╝k hale geliyor. Gereken ihtiya├žlar─▒ kar┼č─▒lamak i├žin daha fazla protein, c vitamini, folik asid ve demire ihtiya├ž var. ve kemik geli┼čimi i├žin kalsiyuma. bu d├Ânemde mide yanmalar─▒, gaz ve kab─▒zl─▒k artmaya ba┼člar. uterusÔÇÖun bask─▒s─▒ nedeniyle hemoroid g├Âr├╝lebilir. y├╝ksek lifli g─▒dalar, fazla s─▒v─▒ t├╝ketilmeli ve d├╝zenli egzersiz yap─▒lmal─▒.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 38 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 1300 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Atlasim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
4 May─▒s 2022
9 hafta sonra
Kucaginda olur insallah o zaman bol bol bakarsin cnm

Ayna120695

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
25 Aral─▒k 2021
Bende bu g├╝n gitdim kontrola 30+4 haftaligim 1600 Dr gayet normal dedi

Busra90

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
31 Aral─▒k 2021
Kilosu gayet iyi y├╝z├╝n├╝ bizde g├Âremiyoruz b├╝t├╝n bebekler hevesle giden ana baban─▒ hevesini kursa─č─▒nda b─▒rak─▒yor sa─čolsunlar­čśé­čśé

Asra

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
11 May─▒s 2021
Gayet normal can─▒m kilosu ma┼čallah Rabbim sa─č salim kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin in┼čallah ­čÖĆ­čĆ╗
Sa─čol cnm valla ├žok ├Âv├╝len doktora gittim nehir bayrama ama kerpetenle laf al─▒n─▒yor a─čz─▒ndan ,­čśü
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Kilosu gayet iyi y├╝z├╝n├╝ bizde g├Âremiyoruz b├╝t├╝n bebekler hevesle giden ana baban─▒ hevesini kursa─č─▒nda b─▒rak─▒yor sa─čolsunlar­čśé­čśé
Yaaa­čść­čść­čść­čść

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar

├ťst