Sorum var Kizlarrrr😍😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Kizlarrrr😍😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 773 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarrrr😍😍😍
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bugün iki ay sonra dokotra gittim 31 haftadsyim bebek 1700 kilo normalmi sizce bide çok merak ediyordum ama yüzünü göstermedi eli kolu ne varsa kapatmış dokitr uğraştı kaç dkka nafile 🙄🙄 kereta bir dahakine gösterir insllh ya
Kilosu normal kuzum ileriki haftalarda hızla kilo alır inşallah

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugün iki ay sonra dokotra gittim 31 haftadsyim bebek 1700 kilo normalmi sizce bide çok merak ediyordum ama yüzünü göstermedi eli kolu ne varsa kapatmış dokitr uğraştı kaç dkka nafile 🙄🙄 kereta bir dahakine gösterir insllh ya
9 hafta sonra
Kucaginda olur insallah o zaman bol bol bakarsin cnm

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Kilosu gayet iyi yüzünü bizde göremiyoruz bütün bebekler hevesle giden ana babanı hevesini kursağında bırakıyor sağolsunlar😂😂

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Gayet normal canım kilosu maşallah Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Sağol cnm valla çok övülen doktora gittim nehir bayrama ama kerpetenle laf alınıyor ağzından ,😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kilosu gayet iyi yüzünü bizde göremiyoruz bütün bebekler hevesle giden ana babanı hevesini kursağında bırakıyor sağolsunlar😂😂
Yaaa😆😆😆😆

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar