Kızlarrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Kızlarrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,094 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrrr
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşee

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yazmıştım eşimin ailesiyle bu aralar aramız iyi değil diye ben yine de iftara davet ettim kayınvalidem gelmicem dedi kayınpederimde üst üste bir kaç kere aramama rağmen telefonu açmadı bile eşimin abisi gelmeseler bile sen yanlarına git falan dedi hiç bi suçum yok hiö bir saygısızlık yapmadım davetime icabet bile etmediler sizce nsıl davranmalıyım çok sinirlerim bozuk zatenn bebeğim rahatsız onun stresiylemi uğraşcam yoksa böyle şeylerle mi hamile halimle o kadar uğraştım hazırlık yaptım yinede gelmediler bebeğimin rahatsızlığından dolayı bir kere bile aramadılarr sormadılar çok canım sıkkın😏😏

Sedeeff

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yazmıştım eşimin ailesiyle bu aralar aramız iyi değil diye ben yine de iftara davet ettim kayınvalidem gelmicem dedi kayınpederimde üst üste bir kaç kere aramama rağmen telefonu açmadı bile eşimin abisi gelmeseler bile sen yanlarına git falan dedi hiç bi suçum yok hiö bir saygısızlık yapmadım davetime icabet bile etmediler sizce nsıl davranmalıyım çok sinirlerim bozuk zatenn bebeğim rahatsız onun stresiylemi uğraşcam yoksa böyle şeylerle mi hamile halimle o kadar uğraştım hazırlık yaptım yinede gelmediler bebeğimin rahatsızlığından dolayı bir kere bile aramadılarr sormadılar çok canım sıkkın😏😏
Canım boswersene seni istemeyeni sen neden istiyorsun ne güzel işte sıkıntı li olan esinmis seninle olsaydı daha farklı olurdu herşey daha kötü olur du sen iyi düşünmüşsün ama anlamamislar daha fazla usteleme belliki onlar senin değil eşinin aramasini davet etmesini bekliyor şahsen eşim ailesiyle kötü olsa ama benim suçum yok sa benimle iyi olurla ama suçum yoken de benimle konuşmuyorlar sa beni sevmiyor istemiyor demektir eşin ilişkiyi kesmisse sende kes .

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Canım boswersene seni istemeyeni sen neden istiyorsun ne güzel işte sıkıntı li olan esinmis seninle olsaydı daha farklı olurdu herşey daha kötü olur du sen iyi düşünmüşsün ama anlamamislar daha fazla usteleme belliki onlar senin değil eşinin aramasini davet etmesini bekliyor şahsen eşim ailesiyle kötü olsa ama benim suçum yok sa benimle iyi olurla ama suçum yoken de benimle konuşmuyorlar sa beni sevmiyor istemiyor demektir eşin ilişkiyi kesmisse sende kes .
Haklısın canım sağol❤️

Nisafra

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yazmıştım eşimin ailesiyle bu aralar aramız iyi değil diye ben yine de iftara davet ettim kayınvalidem gelmicem dedi kayınpederimde üst üste bir kaç kere aramama rağmen telefonu açmadı bile eşimin abisi gelmeseler bile sen yanlarına git falan dedi hiç bi suçum yok hiö bir saygısızlık yapmadım davetime icabet bile etmediler sizce nsıl davranmalıyım çok sinirlerim bozuk zatenn bebeğim rahatsız onun stresiylemi uğraşcam yoksa böyle şeylerle mi hamile halimle o kadar uğraştım hazırlık yaptım yinede gelmediler bebeğimin rahatsızlığından dolayı bir kere bile aramadılarr sormadılar çok canım sıkkıs

Kızlar yazmıştım eşimin ailesiyle bu aralar aramız iyi değil diye ben yine de iftara davet ettim kayınvalidem gelmicem dedi kayınpederimde üst üste bir kaç kere aramama rağmen telefonu açmadı bile eşimin abisi gelmeseler bile sen yanlarına git falan dedi hiç bi suçum yok hiö bir saygısızlık yapmadım davetime icabet bile etmediler sizce nsıl davranmalıyım çok sinirlerim bozuk zatenn bebeğim rahatsız onun stresiylemi uğraşcam yoksa böyle şeylerle mi hamile halimle o kadar uğraştım hazırlık yaptım yinede gelmediler bebeğimin rahatsızlığından dolayı bir kere bile aramadılarr sormadılar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben olsam asla ama asla gitmem . Sen elinden geleni yapmissin davet etmişsin uzerinden yuku atmissin . tekrardan onlara gidersen kendini kucuk dusurursun . Mesafeni koymalısin ..

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben olsam asla ama asla gitmem . Sen elinden geleni yapmissin davet etmişsin uzerinden yuku atmissin . tekrardan onlara gidersen kendini kucuk dusurursun . Mesafeni koymalısin ..
Evet bende böyle düşünüyorum ama eşim gidelim diyor bende hayır gitmicem dedim

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Ben olsam bidaha asla konuşmam ayıp yani kimsede evlasdımdan kıymetli değil

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Boşver gitsin çağırmissin gelmemişler sen insanlığını yapmışsın gerisini takma bence yani ben olsam oyle yapardim😉😊

B

Bbb

Guest
Ben yangına körükle gitmek taraftarı değilim. Ne olursa olsun en güzelini yaptın davet ettin buna rağmen gelmediler olabilir kendi annemiz babamız bile bize kızıp trip atmıyorlar mı hiç? kendi başına gitme sakın sen görevini yaptın sıra eşinde. Eşin gitmek istiyorsa hır gür yapma haklıyken haksız olursun. Hayatım ben sizin dargın olmanızı istemiyorum bu duruma çok üzülüyorum ve senin rızanı almadan aranız güzel olsun diye anne ve babanı davet etmek istedim fakat gelmediler. Annen baban başımın üstünde yeri var fakat sanırım sizin başbaşa aranızdaki sorunları halletmeniz daha doğru olur ben hamileyim ve hormonlarım dan dolayı çok çabuk ağlayabilir veya sinirlenebilirim istemeden hem onları kırabilir hem de üzülürüm. Bana bu konuda anlayış gösterir misin vs vs diye duygu sömürüsü cilve yaparak alttan alttan işle yoksa eşin sana cephe alır. Nacizane fikrim. Denendi test edildi onaylandı bu yolların 😄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar