Sorum var Kızlarrrr 🌼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Kızlarrrr 🌼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 498 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarrrr 🌼
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaç haftaliksiniz bebislerinizin cinsiyeti ne hadi gelin sohbet edelim :) biz 17 haftalığız doktorumuz net birşey demeden kıza benzetti benim bı kızım var bir de oğlum olsun isterim tabiki önce sağlık 🙏😊
Bende 13 haftalik hamileyim canim bir kızım var bu ikinci gebeligim olucak doktor 11.hafta da kıza benzettigini söyledi ama net bisey söylemedi mide bulantilar da zaten kızda olur dedi Önceliği sağlıklı olması bir oğlum da olsun çok isterim Allah gönlümüze göre versin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kaç haftaliksiniz bebislerinizin cinsiyeti ne hadi gelin sohbet edelim :) biz 17 haftalığız doktorumuz net birşey demeden kıza benzetti benim bı kızım var bir de oğlum olsun isterim tabiki önce sağlık 🙏😊
Rabbim gönlüne göre versin inşallah kuzum benimde bir kızım bir oğlum var Hümeyra ve Adem adında

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım benim bende ikizlere hamileyim ikisde erkek dedi doktor
Biliyorum hülyam seninkini 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 13 haftalik hamileyim canim bir kızım var bu ikinci gebeligim olucak doktor 11.hafta da kıza benzettigini söyledi ama net bisey söylemedi mide bulantilar da zaten kızda olur dedi Önceliği sağlıklı olması bir oğlum da olsun çok isterim Allah gönlümüze göre versin
Amin kuzum inşallah 🙏❣️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin kuzum inşallah 🙏❣️
Rabbim gönlüne göre versin inşallah kuzum benimde bir kızım bir oğlum var Hümeyra ve Adem adında
Allah bağışlasın canım 🥰

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
ben 0 hafdalik😃 10 aylik olacak kizim 3 gun sonra🥰

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah canm benimde iki oğlum var bende biri kız olsun isterdim de nasip 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar