Kızlarrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlarrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,891 kez görüntülenmiş, 123 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Kızlarrrr
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Vallahi kuzum az çok bir şeyler yedim de yani Boğazım çok acıyor Eczacı arkadaşa Soracağım işte hani boğaz pastili falan alsam Emziriyorum ya bir sorun olur mu diye yarın onu soracağım bakalım da olmadı ondan alacağım
Asenam rabbim sifaa verisn kuzzum inşallah 🤲🏻

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Çok Hastayım Ben Boğazım Yanıyor Yutkunamıyorum Agrıyor 🤒🤒🤒🤕 Nasıl Geçer hemen Hastaneye Gitsem Birşey Yapılır Mı???
Benim doktorum bir bardak ihlamura izin vermişti ama sen sormadan içme canm ben ıhlamur balli süt çorba bunlarla atlatmistim tez zamanda geçer inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallahi kuzum az çok bir şeyler yedim de yani Boğazım çok acıyor Eczacı arkadaşa Soracağım işte hani boğaz pastili falan alsam Emziriyorum ya bir sorun olur mu diye yarın onu soracağım bakalım da olmadı ondan alacağım
Geçmiş olsun canm sende mi hastasin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Asenam rabbim sifaa verisn kuzzum inşallah 🤲🏻
Amin kuzum amin

Allahım sanada sifa versin inşallah kuzum

Allahım sanada sifa versin inşallah kuzum
Benim doktorum bir bardak ihlamura izin vermişti ama sen sormadan içme canm ben ıhlamur balli süt çorba bunlarla atlatmistim tez zamanda geçer inşallah

Geçmiş olsun canm sende mi hastasin
Aynen canim dünden beri bende cekiyorun😔

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar Çok Hastayım Ben Boğazım Yanıyor Yutkunamıyorum Agrıyor 🤒🤒🤒🤕 Nasıl Geçer hemen Hastaneye Gitsem Birşey Yapılır Mı???
Geçmiş olsun canım hamilelere bişey yapılmıyor maalesef 😔 ben bol c vitamini ve sıcak suyla banyo yaptım hep atlattım ama hala öksürük var
Birde taylol hot içme sakın .. çünkü baktım diyenler olmuş çok ama çok zararlı bebeğe ilaç içme parol bile içme mecbur olmayana kadar bol bol c vitamini sadece

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hasta hasta niye ciktin ay sen
Kuzum doğum felan olursa en azından son eşyaları.aldim.🤕🤕🥲🥲

Geçmiş olsun canım hamilelere bişey yapılmıyor maalesef 😔 ben bol c vitamini ve sıcak suyla banyo yaptım hep atlattım ama hala öksürük var
Birde taylol hot içme sakın .. çünkü baktım diyenler olmuş çok ama çok zararlı bebeğe ilaç içme parol bile içme mecbur olmayana kadar bol bol c vitamini sadece
Teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun inslalah hemen gecer

Tüm sayfalar yüklendi.