Kizlarrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Aliyeva tarafından oluşturulan Kizlarrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,569 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarrrr
Konbuyu başlatan Zeynep Aliyeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Darkangel

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Benim gibi her geçe saat 00:00 olmasini bekleyip hemen heycanla bu programa giren varmi dun 111di bugun 110 gun kaldi oğlumlu elime alamaya inşallah 🥰🥰🥰🤲🤲🤲

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Ben Aynen beklıyorum gunluk bakıyorum benimde 108 gun kaldı sag saglim kucağımıza alırız aramizda 2gun fark varmış rabbim sag sağlim vakti ve zamaninda kucagimiza almayi nasip etsin inşallah 🤲🤲🤲

Ben Aynen beklıyorum gunluk bakıyorum benimde 108 gun kaldı sag saglim kucağımıza alırız ınsallah canım
😊👍👍2gun fark varmış aramizda rabbim sag sağlim vakti ve zamaninda kucagimiza alalmayi nasip etsin inşallah hepimize 🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıkla alırsın kucağına inşallah canm
Amin inşallah

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Gecer merak etme cnm bende yakin zamanda 190 gundeydim ne ara 110 geli bilemedim valla 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne guzel bizden daha erkenmiş
Valla geçmiyor böyle her gün bakınca aslında arada bi bakmak daha çabuk geçmiş gibi hissettirebilir ama dayanamıyorum küsüratları atarsak daha çabuk geçecek sanırım şöyle 88 bitse bi çırpıda 😂

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
RABBİM sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar