Kızlarrrr ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Kızlarrrr ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,786 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Kızlarrrr ❤️
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryanda niye bastirdilar kuzum ya off😤😤özel hastanemiydi seninki
Özel bacı ama işte çıkmadı bi türlü valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı olsun geçmiş olsun sezeryanda zor olduğunu falan nasıl hissettinki neden bastırsılar onuda anlayamadım
Sağol kuzum ya beebk bi türlü çıkmadı ki kuzum bastılar 4 5 kişi bastılar bende anlamadım kiloluyum ondan mı soracam yarın rahim dışarı çıktı taaa ama şimdi iyiyim

Kızlar hepinize teşekkür ederim Allah razı olsun darısı sizlerin başına ben kurtuldum rabbimin izni ile size de Rabbim nasip etsin

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Allahım analı babalı büyütsün inşallah cnm

Kızlar doğdum ben darısı size çok zor oldu bi anda aldılar sezeryana çıkmadı 5 6 kişi bastı karnıma sezeryan olmama rağmen rahim bile dışarı çıktı çok zordu ama çok şükür Allah razı olsun sizden de dua ettinz hep ❤️❤️❤️
Allahım analı babalı büyütsün inşallah cnm benim öp kokla yerimize

Kızlar doğdum ben darısı size çok zor oldu bi anda aldılar sezeryana çıkmadı 5 6 kişi bastı karnıma sezeryan olmama rağmen rahim bile dışarı çıktı çok zordu ama çok şükür Allah razı olsun sizden de dua ettinz hep ❤️❤️❤️
Allahım analı babalı büyütsün inşallah cnm benim öp kokla yerimize

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım Allah analı babalı büyütsün inşaAllah bebişini

...

Moderator
Mod
rank
Geçmiş olsun canım💐.Rabbim bebeğini hayırlı sağlıklı uzun ömürlü etsin🤗.Gözünüz aydın olsun.Sezaryendedemi bastırıyorlar.

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
He vallaha mis kokuyor kızlar ya ikinci kez anne oluyorum evet ama sanki ilk bebeğim gibi çok sevinçliyim ağrımı sızımı unutuyorum yemin ederim 🙂

Şenay 25

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın olsun canım maşallah Allah analı babalı büyütsün inşallah hayırlı bereketli bir evlat olsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar