Sorum var Kizlarrrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde demdem tarafından oluşturulan Kizlarrrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 616 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarrrrr
Konbuyu başlatan demdem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Geri cekme yöntemi ama iste anlamiom iceri Yapmadi yinede olurmu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biraz da beklicrm bakalim baharim nolcak
Kız geri çekilme korunma yöntemimi benim 2 çocuğum oldu o şekilde bende anlamadım nasıl oldu ama oluyor aynen biraz daha bekle adet olmazsan test yap

demdem

Kayıtlı Üye
rank
Kız geri çekilme korunma yöntemimi benim 2 çocuğum oldu o şekilde bende anlamadım nasıl oldu ama oluyor aynen biraz daha bekle adet olmazsan test yap
Degilmi hahaha ama bahar bak böyle sorular ilk kez soruyom utaniyom ama sorcam kusura bakmayin icine sey girmedi sperm akmadi ama yinede olurmu illa icine akmasi lazim mi o girmedi cünkü böyle acikca yazdim kusura bakma🙈

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Degilmi hahaha ama bahar bak böyle sorular ilk kez soruyom utaniyom ama sorcam kusura bakmayin icine sey girmedi sperm akmadi ama yinede olurmu illa icine akmasi lazim mi o girmedi cünkü böyle acikca yazdim kusura bakma🙈
Onu Allah bilir rızkı olan gelir bu dünyaya senle alakası yok Allah ol der olur

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Yok canm sorun değil erkeklerde zevk suyu diye birşey var ondada az miktardada olsa sperm oluyormuş yani hamilelik te bu şekilde oluşabiliyor benimde çok dikkat etmeme rahmen 2 kızım oldu eşimde hep dikkat ederdi ama bu şekilde oluyor işte

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar